Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy januárra várt kisbabának...

Egy januárra várt kisbabának miket kellene beszerezni addig?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan szeptemberi, de januárban sem volt még túl nagy. Szóval amit mi használtunk: 4-5 hosszú ujjú body, 4-5 rövid ujjú, hosszú ujjú plüss rugik, 2 bundazsák, 2 takaró, 2 vastagabb sapka. Én otthon a rugik alá rövid ujjú bodyt adtam, ha elmentünk valahova, akkor hosszút. Volt vállon kapcsolható ujjatlan rugink is, ezt otthon használtuk hosszú ujjú bodyval. Lehet még éjszakára hálózsákot is, bár én nem szerettem. Kb. ennyi.Túl sokt nem érdemes venni semmiből, mert hamar kinövi. Sőt én 56-ost se nagyon vettem semmiből, 62-es volt a legkisebb. Bár ez attól függ, mekkora lesz, mikor megszületik.
2014. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és 2 kardigán, meg harisnya ezt elfelejtettem.
2014. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam januári, kb ugyanolyan dolgaink voltak mint ahogy az első válaszoló irta. Mondjuk 1 db bundazsákunk volt, az is 1 számmal nagyobb volt, hogy jól alá lehessen öltöztetni. A kórházban mikor beletettem, el is tűnt benne szegény :) de legalább kihúztuk azzal a tél végéig.
2014. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!