Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, akinek...

Van olyan anyuka, akinek nincs semmi segítsége (sokat dolgozó férj, nagymama messze, nem ér rá), mégis kimondottan jól elboldogul?

Figyelt kérdés
Két féle válaszra várok, olyanoktól, akik még otthon vannak gyerekekkel, és olyanoktól is, akik már visszamentek dolgozni. Velem most az van, hogy a kisebbik elindult, viszont nagyon sokat esik, így jobbára vigyázni kell rá. Az alvásideje elmegy főzésre, mosásra, pakolásra, így egy bizonyos mértékű kupi és kosz szinte állandósult a lakásban. Jövő Szeptemberben valószínűleg megyek vissza dolgozni,akkor meg kiszámoltam, hogy az lesz, hogy a gyerekeket 06:30 körül leadom (bölcsi, suli egymás mellett), és kb. 16:45 körül megyek értük. Ez így működhet, nem fogják megsínyleni? Van ahol ez működik és a gyerekek jól érzik magukat?

2014. okt. 25. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2es vagyok. A nagyobbik még ovis, ez az utolsó éve. A ház nagyjábol tiszta, bár nem viszem tulzásba a takaritást. Mindhárommal ugyanannyit próbálok foglalkozni, bár most talán a középsőn van a hangsúly mert 2 hete kezdte az ovit. Hát mit ne mondjak minden este ugy döglök be az ágyba :D Nem könnyű, de megéri, bekem ez lebeg a szemem előtt :}
2014. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
olaszorszagbol irok. szules utan 3!!!!! honapig lehetsz itthon. utana igenyelhetsz meg 5 honapot, de akkor mar csak alamizsnapenzt kap. szoval osszesen 8 honap max. 9 ha elotte felgyulemlik az osszes szabid! aztan uzsgyi vissza dolgozni.... gyerekek a nagyszulokre bizva, ahol van vagy horroraron bolcsodebe! nekem pont a fizum fele ment a bolcsibe! csak 3 eves kortol van allami ovoda, addig csak privat intizmenyek leteznek! nekem szerencsere van anyosom akire neha szamithatok! amugy valoban kemeny, de a kenyszer nagy ur! es ugy latom a kicsik nagyon jol alkalmazkodnak az ilyen szitukhoz.
2014. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én otthon vagyok a gyerekkel de dolgozom is
2014. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én bébiszitter vagyok így én segítek másnak! :-)
2014. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nalunk kb hasonloan mukodik, apa 5-6kor elmegy, 6-7 korul jat haza (nem dolgozik olyan sokat , csak messze;). anyum kozel lakok, de uj munkahelye van, szinten utazik es bizonytalan a munkaido vege, sajna volt mar h valamit mrgigert, vegul hiv, h nem tud elszabadulni.....ugyhogy orult mokuskerek az egesz, a kicsi 2 eves, a nagy 7 eves...masfel evtol adtsm bolcsibe, fel7 korul indultunk, 7.10re munkaban voltam, fel 4ig aztan ugyanez vissza...most bebiszitterrel van itthon a kicsi, de kb ugyungy indulunk...huzosak a napok-4kor kelek, fozok pakolok, mosogep stb, aztan suli, munka, ha hazamegyunk, tanulas, jatek, alt nem csinalok semmi mast...es elalszom, mire ok is;) de lehet birni, semmit nem veszek rajtuk eszre, ha itthon lennenk, akkor is noszogatni kene oket reggel;) nekem neha jol jonne egy total szabadnap...bevasarlast kicsivel intezem mig a nagy edzesen van vagy este beugrok uzletbe (mikior apa mar itthonvan)...hetvegen is inkabb kelek, es valamennyiire a gyerekekkel tudunk lenni napkozben..es neha nem ertem, miert nem fertem bele a napba, mig 24 orat itthon voltam:))))
2014. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!