Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel erősithetném az immunren...

Mivel erősithetném az immunrendszerét? Fagyasztásra megyünk az ajakán lévő hemangióma miatt.

Figyelt kérdés
Muszáj fagyasztani,mert nő,de utána 2 hétig alig eszik,inni még csak-csak,és azután beteg ,4-5 hét mire helyrejön teljesen.Egyébként nem beteges,fogzáskor folyik az orra max.,pedig nagytesó is hazahoz ezt azt az óviból.2 éves a kisfiam,kapott már Vitacolant,Cebiont,Echináciát,aloét kúra szerűen fagyasztás előtt és után,de hiába.Aki tud valamit,adjon tippet.
2010. febr. 8. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
érdekes dolgot írsz, kislányomnak is van hemnagióma a combján, mi is voltunk már vagy 3X fagyasztáson a Heim Pálban. Én még ezt nem tapasztaltam nála! Mennyi idős? Anyatejes vagy pedig tápszeres?
2010. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak a fenekén van, mi is járunk a Heim Pálba fagyasztásra (már 3-szor voltunk, még 1-szer kell majd menni). Soha nem volt gond, nem csípte a pisi, kaki, pelus... Bár lehet más, ha a száján van :(
2010. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éves ,2 éve járunk,neki a száján van,ezért utána 2 hétig alig iszik,enni csak 1-1 falatot,ettől legyengül,és utána 4-5 hét mire helyrejön.Eddig 4x fagysztották,amig csak szopott,addig is beteg volt utána,alig tudott szopni,fejnem kellett pár napig.
2010. febr. 12. 13:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs',5x fagyasztották.
2010. febr. 12. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

eső vagyok! bocsi, figyelmen kívül hagytam azt, hogy a száján van!

Próbálj neki Nestlé Sinlac pépet adni, az tele van vitaminnal és kanalanként 60 kalória van benne.

Nekem ikreim vannak, a kisfiú elég kis kukaclábú :), azt adtam neki, hogy egy kicsit hízzon!

2010. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,bár már ahhoz kicsit nagy,és olyankor a száját kinyitni sem hajlandó akárminek...Még Bifiduszos tápszerre gondoltam...
2010. febr. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!