Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik hónapban sikerült a...

Hányadik hónapban sikerült a 2. baba? Mennyi idős volt az első? Hogy ment a várandósság, szülés?

Figyelt kérdés
Sokkal nehezebb volt?
2015. febr. 10. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Első együttlét alkalmával sikerült (nem vittük túlzásba a tesó kérdést)! Az első egy éves volt. A várandósság jóval nehezebb, és még csak félidős vagyok. A "nagyot" emelgetni kell, 15. héttől fáj a derekam, pihenni nem tudok, lépcsőzni nem tud a gyerekem/cipelni kell! Az elsőnél semmi bajom nem volt. Remélem a szülés könnyebb lesz! :)
2015. febr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amint döntöttünk mellette, hogy jöhet, már érkezett is. 1,5 hónap híján 3 év van közöttük. A várandósság elillant, mivel nem csak magamra figyeltem, hanem lekötött a nagyobbik gyerkőc. Amúgy ugyanolyan tünetmentes volt, mint az elsővel. A szülés indított volt az elsőnél, a második magától startolt, de hosszra ugyanúgy 6 óra alatt megvoltak mindketten.
2015. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második hónapban sikerült.20.hétben vagyok napi többszöri hányás, se enni se inni nem tudok mert kijön.nagyon megvisel. A két gyerkőc között egyenlőre napra pont 3év lesz:) reméljük együtt ünnepelnek majd.
2015. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél évet váratott magára a kisöcsi. Volt egy rémálom terhességem, aminek koraszülés lett a vége. A terhességet is jóval nehezebben viseltem, sokat voltam rosszul, a baba sem úgy fejlődött ahogy kellett volna. 3 év, 2 hónap van a srácok között.
2015. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 hónapot kellett rá várni.

13 hónapos volt a nagyobbik amikor a kicsi megfogant.

A terhesség nagyon hamar elment, nem győztem fejben tartani hányadik héten járok. Nem volt problémám, ahogy az elsőnél sem. A szülés meg olyan gyors volt, hogy kb. észre sem vettem :D

2015. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi egyelőre egy éve várunk a kistesóra, és még mindig semmi. A leendő nagytesó hét éves múlt.
2015. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14 hónap próbálkozás után lettem terhes a második lányommal. Terhességem mindkétszer könnyű volt.

Első szülésem nagyon hosszú, nehéz és fájdalmas volt. A második szülésem álomszép volt. Gyors volt, erős, de eredményes fájásokkal. Nehézség annyi volt, hogy nem akkor pihentem a második terhesség alatt, amikor akartam vagy igényeltem volna, mert ott volt a 3 éves lányom, akit el kellett látni. Na, meg a földön játszás ment nehezen. Utolsó 2 hónapban már csak a francia ágyon játszottunk.

2015. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk gondolatra jött a tesó, most vagyok a 26. hétben. Eddig problémamentes a terhességem, csak a tesót emelgetni kell, aki 2 éves volt decemberben. Első császáros volt, remélem tesó is az lesz. Mikorra tervezitek a kicsit? Próbálkoztok már? Sok sikert!!!!
2015. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fél éve próbálkozunk, de eddig még nem jártunk sikerrel, sajnos. Talán ebben a hónapban...

Az első nekem is császár lett, de én mindent meg fogok tenni, hogy a második ne legyen az (már csak a kockázati tényezők miatt is, ha tisztán csak a számokat nézzük).

2015. febr. 11. 08:00
 10/10 anonim ***** válasza:
10 honap utan sikerult. Teleraktam magam vitaminokkal, kulonben meg mindig nem lenne semmi. A nagy lanyom 4 eves volt mikor szuletett a teso. Gondtalan varandossag, teljesen normalis, nagykonyv szerinti szules, magzatviz elfolyastol szamitva 8 ora mulva lett meg. Nem kaptam oxyt, epiduralt, gatmetszest sem. Most a harmadikat tervezzük :)
2015. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!