Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alacsony anyukák, hogyan...

Alacsony anyukák, hogyan oldottátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 hónapos, kapaszkodva már feláll, így a kiságyát átraktuk a legalsó szintre, viszont így meg én nem érem el :) :( (153 cm vagyok) Hiába rakok a földre plédet összehajtva+2 párna akkor se tudom belerakni, csak beleültetni, de fektetni nem. Valami tipp?
2015. aug. 19. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
155 vagyok és simán belehajoltam. Majdnem megszakadtam, de sikerült letenni a gyerekeket :D
2015. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

152 cm vagyok... mindketto hamar felallt... egy darabig kissamlira alltam :))) aztan csak betettem oket allva mar feleves korukban es lefekudtek maguknak. Ha nem a kisagyban aludtak el meg vagy samli usmet vagy ottmaradtak es amikor hazajott az apjuk tette oket a kisagyba.


Hat ez volt. Kitartas!! Bem pucik orokke, ha teszel mondjuk egy fotelt az agy melle hamar maguktol ki be masznak a picik :) mondjuk enyemek tenyleg hamar mozogtak..

2015. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Lábujjhegyre álltam és ráhasaltam a rácsra. Így bárhová el lehet érni.

A gyereket meg biztatni kell, hogy álljon fel, ha már tud.

Most 15 hónapos, már jár, addig állok az ágya mellett, amíg fel nem áll. Ha ki akar jutni, akkor dolgozzon meg érte :)

De ha elindulok kifelé, akkor jellemzően felpattan azonnal.

2015. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
154 vagyok, pipikedve előrehajoltam a kiságyba, amennyire csak bírtam. Ment, nem volt gond. De ha így is túl magas, rakass a férjeddel a kiságyba néhány tartóelemet 10 cm-rel magasabbra és tegyétek oda a fekvőrészt. Vagy lejjebb az ágyrácsot (ezért jobb a leereszthető pl.), vagy tegyél mást a lábad alá, ami nem süpped be. Mondjuk sámli, vagy gyerekfellépő, ami nem csúszik.
2015. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*pipiskedve
2015. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!