Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem, de a barátom...

Terhes lettem, de a barátom már nem akar velem lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint egy év után gyereket várunk. Minden csodásan ment, többször is mondta, hogy szeretne gyereket. Most viszont már kerül engem, mint ha nem szeretne már. Mit tegyek? Szakítsak? Nem értem az egészet.

2015. okt. 1. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem őt kérdezed?
2015. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
"Most viszont már kerül engem" Ezt hogy' kell érteni? Nem vagytok együtt? Csak összejártatok szexelni?
2015. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Velem 3 ev utan tortent mindez. Amiota megtudta h terhes vagyok teljesen megvaltozott, kifordult magabol. 24 hetesen el is hagyott. Azota sem lattam. A gyerek 11 honapos.

De ha ram hallgatsz semmikepp se vetesd el! Nagyon nagyon nehez lesz, de a mosolya mindennel tobbet er!

2015. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
85%
Hát bizony ez egy n agy gyakori probléma a szeelmeseknél. Próbáld meggyőzni hogy 2en neveljétek fel a babát gondolom ő az apja. Engem is itt hagyott az apám 3 éves koromban szóval ha a gyerek majd apa nélkül nő fel én megértem. Visszatérve a kérdésre emlékeztesd rá hogy ő az apja hogy foglalkozzon vele az én apám is mindíg küld pénzt. ha ennek ellenére sem marad akkor egy érzéketlen tahó és szakíts vele szerintem. De ez a te életed te döntésed én csak tanácsot attam.
2015. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

too much info!

korotok? dolgoztok? mióta voltatok együtt? tényleg akarta? egyedül el tudod tartani? lesz hol laknotok?

2015. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, ő 19. Mint mondtam, több mint egy évig együtt jártunk mire kiderült a baba. Nagyon sokszor mondta, hogy szeretne egy gyereket tőlem. Még együtt vagyunk, de ő most az anyjánál lakik, és arra is alig tudom rávenni, hogy lejöjjön hozzám beszélni. Nem dolgozom jelenleg, semmi jövedelmem, ideiglenesen a szüleimnél lakom. Semmiképp nem vetetném l, meg szeretném tartani, de jobb lenne a párommal együtt, mint egyedül.
2015. okt. 1. 13:13
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Védekezned kellett volna, amíg nem beszélitek meg, hogy mit is akartok pontosan, és legalább összeházasodhattál volna vele.

És hogy értette, hogy szeretne gyereket? Bármikor vagy majd egyszer, de nem most???


Kötelessége a gyerek neveléséhez hozzájárulni, de azért azt tudhattad, hogy benne van a pakliban ez is, hogy majd mégsem akarja...


Ne szakíts vele, csinálja csak a dolgát és vegye ki a részét, mert ő is védekezhetett volna. Ki tudja, talán azt mondtad neki, hogy fogamzásgátlót szedsz... De hát neki is lehetett volna annyi esze, hogy ezt te nem tartod be, szóval húzhatott volna egy zoknit...


Mindketten benne vagytok nyakig, inkább a veszekedés és a követelőzés helyett próbálj vele emberi hangon beszélni és jóra fordítani a kapcswolatotokat....

2015. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

pfff ez vicc ugye?

te komolyan azt hitted hogy egy 19 eves kisfiu komolyan akar gyereket???

anyádékkal beszéld meg, hogy el akarnak e tartani téged meg a gyereket! nem vagy vmi okos

2015. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Ja meg még az anyagi hátteretek is egy nagy nulla... Ez felelőtlenség mindkettőtök részéről. Ha szüleiteknél laktok, akkor ebbe nekik is beleszólásuk van, szóval számíts nagy vitákra...!


Szegény gyereket sajnálom, már ha megszülöd...

2015. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
18 és 19 évesek vagytok. Egy gumira se futotta? Agyatlanok! Itt az eredmény. Gratulálok nektek.
2015. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!