Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szerezzünk új barátokat/is...

Hol szerezzünk új barátokat/ismerősöket? /részletek lent/

Figyelt kérdés
Fiatal párocska vagyunk, van egy közös 9 hós lányunk,és párom előző kapcsolatából egy 4 éves fiú. A baráti társaságunk nem volt közös, és sem az ő,sem az én ismerőseim között nincs gyerekes pár. Vagyis olyan kakukktojás vagyunk. Szeretnénk találni hasonló ismerősöket,de nem tudom hogy hol.Volna ötletetek??
2010. márc. 16. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Nincs arra baba-mama klub vagy ilyesmi? Esetleg játszótéren majd ha jobb idő lesz, hirtelen most ezek jutnak eszembe.
2010. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném, hogy hol laktok? az azért meghatározza a lehetőségeket.
2010. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
BP-en lakunk, szóval ember az van... Csak valahogy nem találom a közös hangot, soha nem kellett így szereznem barátokat. 23 éves vagyok, és túl fiatalnak érzem magam a többi anyuka mellett... Bár valószínűleg ezt csak bebeszélem magamnak...
2010. márc. 16. 10:59
 4/16 A kérdező kommentje:
ill még annyi, hogy nem úgy magamnak szeretnék ismerősöket, hanem mondjuk párokat, mondjuk ugyan úgy kisgyerekkel mint mi... ilyesmi
2010. márc. 16. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért érzel így, hogy "kellnének" új barátok? Mert esetleg a mostani barátaiddal nem tudsz a gyerekes témákról beszélni? közös programokat csinálni? Ez amúgy szerintem teljesen természetes dolog, nagyon sok helyen olvasni, hogy elmaradnak a nem gyerekes párok, és helyette jönnek új, babás családok.
2010. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az van, hogy közösen szeretnénk eljárni ide-oda. Viszont a párommal annyira 2 különböző "világból" jöttünk, hogy ez nehéz összerakni. Én 23 vagyok, és mint a legtöbb velem egykorú állandóan buliztam, csavarogtam, a munkahelyemen is csupa ilyen ember dolgozott, egyszóval pörögtem állandóan... A párom 30 éves vállalkozó,neki mindig a munka volt az első 7 napból 7-et dolgozott, úgy nagyon barátja sem volt/van, mert mivel mindenkivel a munkája kapcsán ismerkedett meg és munkában nincs barátság.... Aki meg barátja az inkább az éjszakai életben mozgó, és nem éppen a példás mintapolgár... Szóval őket annyira nem is ismerném meg és nem is nagyon mutatná be... Szóval ebből a kettőből nehéz kihozni valami közöset...
2010. márc. 16. 11:18
 7/16 A kérdező kommentje:
ránk igaz,hogy az ellentétek vonzzák egymást :)
2010. márc. 16. 11:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem írhatsz privit, sosem lehet tudni... Nekünk vannak babás barátaink, de elfér bőven még egy család..meg lehet, én is öreg leszek neked, 32 vagyok..:))
2010. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem pécsi vagy, én szívesen barátkoznék veletek :) Igaz, nem "pár vagyok", csak egy veled egyidős lány, egy kétéves kisfiúval. De jó lenne másokat is megismerni, akik szintén gyereket nevelnek, mert ugye az én ismerettségi körömben sincs gyereke senkinek, a társaságomból én vagyok az első. Főleg, hogy a barátnőim többsége 1-2-3 évvel még fiatalabb is nálam.
2010. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom, hogy nincs gyerekes ismerősünk. Egy van, de ő meg messze van, és így ritkán tudunk összefutni. Hozzád képest mi is "öregecskék" vagyunk, de ha gondolod írj privibe, pest megyében lakunk 10 percre pesttől:)
2010. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!