Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babatok mit kap karacsonyra?

Babatok mit kap karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom meg korai de en mar Most azon kattogok hogy mit kapjon,egy 7honapos babanak mi lenne az idealis ajandek karacsonyra?es Ha mar az ajandekrol van szo,a ferjemnek mit adhatnek karacsonyra?elore is koszonom az otleteket 😊😊😊

2015. nov. 19. 20:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Babának rengeteg mindent lehet. Ragoka, csorgo, plüss.


Ferjnek parfüm, könyv, szerszám, póló stb.

2015. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen a fiamnak gondoltam egy jo nagy plussre,de ragokai,csorgoi vannak azt mar nem vennek..mas otlet?😊😊
2015. nov. 19. 20:48
 3/34 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod,megy a zold kezecske😄😄👍
2015. nov. 19. 20:51
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

mászást kúszást motiváló zenélő v beszélő guruló golyó, van, ami kisállatnak van álcázva. nagyon élik az ilyen korú babák :)

vagy ha nincs, akkor szobahinta(3 ezer ft a dudálós)az jó az egyensúlyérzék fejlődésének és azt is imádják :)

vagy kiságyrácsra zongora, amit lábbal tud aktiválni, fp játék, az is elérhető áron van

vagy felfőjható minimedencébe rengeteg színes kislabda, azt is imádják

vagy sáor, kisházikó, alagút, amibe bemászhat

2015. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

U ezek nagyon jok!!!!!!Koszi szepen!!!😄😄😄😄

Hol lehet kapni a zenelo golyot?mert meg olyat nem lattam😅😅

2015. nov. 19. 20:57
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

háát én lomosnál vettem vtech golyót...

a neten is van itt ott, de hogy üzletben hol árulhatják, sajna nem tudom, de ahol vtech dolgokat árulnak, tuti van

2015. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

pl itt egy, csak ez nem kisállat

[link]

2015. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, ezt akartam linkelni, az előző nem jó golyó szerintem

[link]

2015. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

O Hat nagyon szepen koszonom ugy latszik a kis szerelmem ajandeka ez a golyocska lesz,mar csak apanak kell vlmi neki nehezebb lesz mert nagyon valogatos.

Nagyon sokat segitettetek koszi😊😊

A ferjemben is varom az otleteket😇😇

2015. nov. 19. 21:06
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
hat kerdezo, otleteket mar adtak, en csak szimplan szeretnem elmondani hogy milyen borzalmas olvasni ilyeneket egy felnott notol, akinek gyereke szuletett nem reg hogy " kis szerelmem", meg " apa", ami alatt a fiad es a sajat ferjed erted. bloe. :)
2015. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!