Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babatok mit kap karacsonyra?

Babatok mit kap karacsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom meg korai de en mar Most azon kattogok hogy mit kapjon,egy 7honapos babanak mi lenne az idealis ajandek karacsonyra?es Ha mar az ajandekrol van szo,a ferjemnek mit adhatnek karacsonyra?elore is koszonom az otleteket 😊😊😊

2015. nov. 19. 20:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell tudni. Fogod magad, elmész egy játékboltba, és körbenézel.
2015. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Itt nincs.olyan jatekbolt,csak masik varosba ,ferjem dolgozik segitsegem nincs h ide oda rohangaljak,de latom te ilyen szuper anyuka lehetsz aki mindenkinek mindenmindent meg mond mert o mindent jobban tud,kerlek mashol oszd az eszet olyannal akit erdekel is.

Nekem ilyenhez nincs kedvem😉😉

2015. nov. 20. 08:12
 23/34 anonim ***** válasza:
73%

Két gyerek és egy nálam jóval fiatalabb kishúg babakora után a legnagyobb bölcsesség amit átadhatok:

Tök mindegy, úgyis a csomagolópapír kell nekik. :D

15 hónapos volt a nagylányom (első unoka, dédunoka, unokahúg, keresztgyerek) és össznépi karácsonyt tartottunk, laza 16 fővel (szűk család).

Megvolt a lelkesedés, négy kamera vette, ahogy a lányom bontogatja az ajándékokat.

Azt is vette, ahogy a jó árú "szuperfejlesztő" játékot laza mozdulattal arrébbdobja, és boldog kacajjal vékony csíkokra szaggatja a csomagolópapírt.

2015. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
52%
kerdezo: ha ajandekt veszel az a baj ha nem veszel az a baj, ha boltba mesz az a baj ha itt kerdest teszel fel az a baj ha nins rajtad sapka az a baj:) engem is lecsesztek a minap hasonlo kerdessel 1,5 eves szamara...bar ott konkretan azert lettem lecseszve mert ajandekot merek venni egy masfel evesnek ahelyett hogy csomagolo papirt kapna mert hogy ennyi idosen az neki a legjobb jatek egyesek szerint....hat nem tudom az en babam fel evesen kinotte a csomagolo papirt...szomoru ha valakinek a 1,5 evesenek az a legjobb jatek :))
2015. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

A ferjednek furdokopeny ?

En azt veszek :)

Nekem 6 honapos lesz a babam Karacsonykor, van ilyen golyonk ismerostol, de nem tudtam, hogy ilyen hasznos mozgasfejlodesre !

Koszi az otletet aki irta! Majd elokeresem es lemosom.


En ilyen zenelo plusst veszek majd amit berakok a kisagyaba, Mozartot jatszik.

2015. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Ugy erzem a ferjemet tul kell szarnyalnom,mert o laptopot vesz,maganak kocsit akar szoval valami kocsis dologban gondolkozom vagy tomegnovelore,de a te otleted is nagyon jo ha nem jutok semmire lehet hogy megis az lesz,koszi szepen a valaszod😊😊

Egyebkent az a golyocska nekem is nagyon tetszik,nem tud valaki egy jo oldalt ahol majd megtudom rendelni?mar nm emlekszem h amit belinkelt az aki az otletet adta h azon az oldalon meg e lehet rendelni.

Na ezt jol megvarialltam😄😄

2015. nov. 20. 09:04
 27/34 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. A szandek a lenyeg, ne feledd :)

Nalunk a ferjemnek szulinapja is lesz nemsoka , arra egy utazo bogret vettem, " legjobb apa " felirattal. Valami ilyesmi esetleg ?

2015. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

U ez is nagyon jo!😊

Olyanra is gondoltam h egy parnara nyomtatni a fenykepem es a fiunk kepet sztm ez kis aranyos😊

2015. nov. 20. 09:13
 29/34 anonim ***** válasza:
nem kell túl szárnyalnod. az ajándék minősége/meglepetési értéke a lényeg, nem az ára...nálunk most a férjem a főkereső, az ő számláján van a pénz, nekem számlám sincs, ha vennék neki egy nagyobb értékű ajándékot, egyből feltűnne neki, és oda lenne a meglepetés...tavaly én 2-3 ezer forint értékben vásároltam neki, ő meg vett egy 50 ezres órát...nekem az meglepetés volt mert nem tudtam róla, hiszen nem én kezelem a pénzt..neki meg meglepetés volt a 2-3 ezer forintos ajándék..ha én is vettem volna valamit neki ilyen drágán, az tuti feltűnt volna...idén is 4 ezer forint értékben vásároltam neki.
2015. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Hat ez igaz,en a tomegnovelo mellett dontottem😊

De koszi mindenkinek nagyon jo otletek voltak!😄

2015. nov. 20. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!