Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Homoszexuális szülők! Megválas...

Homoszexuális szülők! Megválaszolnátok pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Elõször is szeretném megköszönni ha idõt szakítottok a kérdésemre. Ha esteleg féltek a rossz nyelvektõl a válaszaitokat privát üzenetben is nagyon szívesen fogadom.


1) Hogyan világosítjátok fel a gyerekeket mikor eljön az ideje?

2) A ti nemi identitásotok befojásolja a gyermek felfogását?

3) Az anyuka és apuka szerepe változó vagy nincs meghatározva?

4) Nehezen ment az örökbefogadás?

5) Közös programoknál sokan sértegetnek benneteket vagy szólnak meg?

6) A gyerekeknek nincsenek problémáik az iskolában a családi szituáció miatt?


Elnézést kérek ha esetleg valamelyik kérdésem sértõnek bizonyul, a válaszokat Pedig Köszönöm!

18 L



2015. nov. 20. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező, heteróként engedd meg, hogy hozzászóljak.

Rendben levőnek tűnnek a kérdéseid a szándék szempontjából.


Azonban pár kérdésedet engedd meg, hogy korrigáljam, ha nem gond:


Nem csak örökbefogadással lesz gyerekük.


Az első kérdésed meg nem elég egyértelmű. Mivel kapcsolatos felvilágosításra gondolsz?

2015. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Valamint a második kérdésedhez: szerintem te nem felfogásra gondoltál. Ez így tényleg sértőnek hathat.
2015. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem csak örökbefogadással lehet gyerekük, errel a kérdésre természetesen azoktól vártam választ akik örökbe fogadtak.

A felvilágosítás alatt a szexuális felvilágosításst értem meg azt, hogy Kell férfinek, nõnek Lenni.

Nem akartam vele megsérteni senkit,arra gondoltam, hogy a szülök szexuális beállîtottsága szerintük hatással lesz-e a késõbbiekbek a gyermekük szexualitására. Tényleg nem sértésnek szántam csak kíváncsi vagyok és nem ismerek homoszexuális szülõket

2015. nov. 20. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Halkan megjegyeznem, hogy Magyarországon homoszexuális p a r nem fogadhat örökbe. ...
2015. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
akkor halkan örökbe fogadó szülőként megjegyzem, hogy de.. fogadhat, az igaz hogy nem párként, hanem egyikük egyedülállóként jelentkezhet örökbe fogadásra, de utána úgyis együtt nevelik a gyermeket...
2015. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat de szeretném ha a kérdésekre válaszolnának az érintettek. A halk megjegyzések nem érdekelnek
2015. nov. 21. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
drága kérdező, tény.. nem tudtam válaszolni a kérdésedre, mert nem vagyok homoszexuális szülő, de úgy gondoltam sokak számára talán fontos információ az, hogy van mód örökbe fogadásra homoszexuálisként is...
2015. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a tiedre gondoltam utolso.
2015. nov. 21. 13:52
 9/9 anonim ***** válasza:

7!

Az információ amit adtál, pont ugyanaz, amint enyém volt. Magyarorszagon homoszexuális pár nem fogadhat örökbe. Egyedulallo illetve házaspár számára nyitott az örökbefogadás lehetősége. Tehát ha Pisti meg Jani, vagy Kati meg Évi akár orokbefogadni, elutasitjak. Ha egyikük jelentkezik, akkor ő orokbefogadhat, ha nem el regisztrált párkapcsolatban. Ha valami történik vele, a partnerek konkrétan semmi köze nem lesz az addig közösen nevelt gyerekhez. Gondoltam ez is fontos infó.

2015. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!