Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnő hatóság? Van olyan,...

A védőnő hatóság? Van olyan, amit nemcsak ajánl, hanem meg kell követelnie minden áron?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki, mit hogyan szeretnék, nem első gyerek, követeli, hogy az ő ajánlása szerint csináljam. És elég arrogáns, ha nem úgy csinálom. Az a baj, a lemondásból óriási vihar lenne, azt nem akarom.

Valami udvarias tippeket adjatok, hogyan lehet leszerelni. Nincs ötletem, felhúz, ahogy meglátom.


2016. jan. 9. 11:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Az enyèm katasztròfa volt,sajna fiam születèse utàn csere volt ès akit kaptam szörnyű volt. Sose jelentette be ,hogy jön állandòan okoskodott, mikor mondtam hogy nincs màr tejem akadèkoskodott hogy màr pedig fejjek ne adjsk tàpszert( màr adtam mert szegèny fiam kb èhen halt volna) de hogy fejjek tegyem a hűtőbe nem èrtette hogy egy csepp sincs. Amùgy is küszködtem a szoptatàssal szülès utàni depressziòm volt,ès őszintèn miutàn nem kellett kìnlòdni jobban lettem minden rendbe jött. Szerintem senkinek nem kell olyan vèdőnő aki a segìtès helyett inkàbb cseszteti az embert meg ellenőrizgeti mert ha fiatal az anyuka akkor ne bìzzunk benne. Szerencsère most a màsodiknàl aranyos lesz a vèdőnöm ☺
2016. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem élet-halál között lévő gyógyszerről van szó, fürdetőszer, kúp, meg ilyenek, meg az ilyen kaliberű egyéb gondozási dolgok. A követelés alatt azt értem, hogy következő találkozásnál rákérdez, hogy de hát ő megmondta, hogyan kell!
2016. jan. 9. 12:32
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Jajj hát ilyenekkel ne foglalkozz :D

Egyik füleden be, másikon ki. :D Bólogatni , mosolyogni, leszrni :D Ennyi.

2016. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg, hogy kipattogott tőle. Aztán csináljon, amit akar.
2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy éppen most fogyott el :D
2016. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Úgysincs ott 0-24-ben, nem? Amikor ott van bólogatsz, mosolyogsz, amint kilép az ajtón úgy csinálod ahogy akarod.

Szerintem az ilyen nagyjelenetekkel hogy összetéped a receptet csak olajat öntesz a tűzre.

2016. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Utolsóval egyetértek. Ha kérdezi,hogy hason v háton alszik,mond azt,ahogy ő ajánlotta. Ha teheted váltsd ki azt az egy gyógyszert,ha nem,akkor mond hogy megy a hasa tőle,épp most indultál kiváltani,összetört...bármit!
2016. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem ő előtte téptem össze. És amúgy odaadtam volna a nagyobbaknak játszani, csak mostanában sűrűn jön, nem akartam, hogy meglássa a földön. Minden ilyet kiszúr.


Egy másik fórumon valaki jól megfogalmazta védőnői hálózatot: kismamarendőrség.


Hát ennél a védőnőnél én is azt érzem, volt egy idős védőnőm, annál nem éreztem ezt.

2016. jan. 9. 13:28
 19/26 anonim ***** válasza:
42%
Hát ha ez kell a békességet, valtsd ki amit felir, aztán nem használod. Ennyi
2016. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%
ne engedd be! Melyik törvény kötelez rá?
2016. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!