Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény a HANGA névről?

Vélemény a HANGA névről?

Figyelt kérdés
nektek tetszik? Ismertek Hangát?
2016. máj. 22. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szép név :) egy megyeszékhelyi bírónő gyermekét hívják így, a kicsit személyesen nem ismerem, de az anyukája is egy tünemény, Úgyhogy a pici sem lehet más :)
2016. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem elég jó, ugyanaz, mint az Erika. (A hanga nevű növény latin neve Erica, de ezt biztos tudod.)


Az a baj az egyéni nevekkel, hogy ha egy jól sikerült lányod lesz, akkor mindenki odáig lesz, hogy milyen egyéni neve van, de ha véletlenül mégis kevésbé jól sikerül a gyerek, akkor mindenki gúnyolja a neve miatt, a neve gyakorlatilag állandó poénforrás lesz, degradáló jelző.

2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem teszik. Hasonlít a hangyára. Valami mesében volt valami patkány amit Hangának hívtak. Nekem az jut róla eszembe.
2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 gnoomage ***** válasza:
64%
Nem tetszik, úgy hangzik mint valami durva bőrbetegség vagy nem tom...
2016. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon tetszik, még az egyetemen volt egy ismerősöm, akit így hívtak, nagyon szép lány (volt). Én adnám, ha lenne lányom.:)
2016. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
az én lányomnál kevés esély lesz, hogy nem lesz vagány kiscsaj :) köszi :)
2016. máj. 22. 19:27
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Gyönyörű név, ráadásul azt jelenti, hogy "a virág maga", így ennél szebb nevet nem is adhatnátok egy lánynak! :)

Egyedi, szép, jó a hangzása. Mi is így fogjuk hívni a picinket, ha kislány lesz (amit nagyon remélünk, mert mindketten azt szeretnénk elsőre). Ha pedig fiú, akkor Nimród, ami szintén csodálatos név :) Nem rohangál egyikből sem 10 a játszótéren. Illetve soha senkit sem csúfolnak a neve miatt. Úgyhogy ne hallgass a negatív véleményekre. A csúfolásnak mindig valami más oka van: kinézet, viselkedés meg ilyesmi.

Gratulálok, boldog babavárást! :) Hányadik hétben vagytok? Mi még csak 6 hetesek vagyunk.

2016. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 veled mi van, csalánra hugyoztál??? már bocsánat a kifejezésért... amúgy meg, ha olyan okosat akartál mondani, felvilágosítalak, hogy Magyarországon elég régóta nincsenek árvaházak.


#8, 23 lassan :)

2016. máj. 22. 20:11
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon szép név.
2016. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Az én lányomnak is ez lesz a neve.Már évekkel ezelőtt eldöntöttem :)
2016. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!