Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vélemény a HANGA névről?

Vélemény a HANGA névről?

Figyelt kérdés
nektek tetszik? Ismertek Hangát?
2016. máj. 22. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem személy szerint nem tetszik,durva a hangzása.Ráadásul az az egy Hanga,akit ismerek,nagyon unszimpatikus lány,így negatív érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.De a te gyereked,úgy nevezed el,ahogy akarod :)
2016. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek egy nagyon ellenszenves Hangát, ő már huszonéves, de ha el tudnék vonatkoztatni, akkor nem rossz név. Nekem olyan hangzású, mint a Kinga.

Rajta kívül találkoztam már két 1 év alatti Hanga babával.

2016. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Szép, de gyakori név. Több Hangát is ismerek 0-5 éves korosztályból.
2016. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Ismerek egyet, egyből a hangya jut róla eszembe... Sajnálom érte, meg sem kell erőltetnie magàt annak aki csúfolni akarja. Egyébként sem tetszik
2016. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
leírva valóban hasonlít a hangyára, de kimondva nekem egyáltalán nem. A gyerekek meg bármit csúfolnak, kreatívak. De köszi a választ, ment a zöld :)
2016. máj. 26. 21:10
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiejtve a hangár, leírva a hangya jut róla eszembe.

Ettől függetlenül nem rossz név. Viselhető, vállalható.

2016. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy Hanga volt régebben a játszónkon. Nekem tetszik. Egyetlen ami ellene szól, hogy külföldön ugye nehezen értelmezhető. De nem gáz, és szerintem egy külföldi számára is lejön, hogy női név. Azt gondolom, a mostanában születő gyerekek már egy nagyon-nagyon globalizált világban fognak élni, sokkal kevésbé lsznek határok még a mostanihoz képest is, ezért gondolom, hogy szempont, hogy mondjuk legalábbis angol nyelvterületen valamilyen szinten értelmezhető (ennélfogva bárhol értelmezhető) legyen az ember neve.
2016. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Hanka név jut róla eszembe de szerintem szep név a Hanga
2016. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem is a hangár jut róla eszembe, érdekes, a hangya eszembe sem jutott, amíg itt le nem írták :) Szerintem nem rossz név, viszont igaz, hogy angol nyelvterületen nem hangzik a legjobban, és lehet, hogy kissé néznének, hogy milyen név ez. Ami általában egyébként szerintem nem olyan nagy baj, viszont ennél a névnél nem túl szerencsés (hanger). Emiatt én nem adnám a gyerekemnek, de amúgy nem rossz név, mondhatni tetszik is :)
2016. máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az angol megfelelője a Heather 😀
2016. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!