Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A "csömör"érzés, vagy sztrájk...

A "csömör"érzés, vagy sztrájk anyai részről, az depresszio, lustaság vagy csak rossz anya az illető?

Figyelt kérdés

Tegnap rájöttem hogy szélmalomharcot vívok.

Mindig csak romokat takarotok es bonyodalmakat rendezek el és a jövő épitésére egy szuflányi kreativitásom és erőm sem marad.

Pl a munka, takaritás, gyermekgondozás, tartozások egyenlitése csak olyanok mint evés után a mosogatás, nemvisznek előre/sehova.


De pl megtakaritások, házvásárlási tervek, ahhoz vezető ut,intézkedések, vagy kapcsolati rendszerek kiépitése, társaságba járás, uj munka vállalása, ill tudatosan fejlesztő játékok a gyermekkel lennének képesek valami jövőképet felvázolni



Szoval tegnap rájöttem engem leszív csak a "romeltakaritas"rész. Örülök hahazaesek a melobol es kinyögök egy számlát mielőtt kikapcsolnak valamit illetve hogy a gyermek milyen önálloan eljátszik. Ebböl az égadta világon semmi nem visz előrébb mondhatni halálomig is itt tarthatnék mint aki beszorult egy időkapuba es minden napja ugyanaz.


Ettől ugy kibuktam hogy most ott tartok a fene se mosogat el ugy is kell holnap is.nem érdekel a rumli hogy a gyurma is szét van szorva mindenhol es "főz" a gyerek uszik a lakás.

Elegem van



Csakhogy mintha nem tudnék ebből kilépni.full kedvetlenség, ambicio telnes hiánya, a napnak semmi értelme érzések, csak akkor kelek ki az ágybol ha etetniv pelenkazni kell vagy egyéb fontos van.


Ez még normális?


2016. júl. 18. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napig igen. De kell, hogy valami kizökkentsen, valami célt kell kitűznöd. Ami inspirál, erőt ad végigcsinalni a kötelességeket. Lehet nem változott semmi, csak leesett a szemüveg...

Ha van rá lehetőséged vegyél ki szabit a gyerekhez kerj segítséget es foglalkozz azzal ami csak Rólad szól.

2016. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kiégtél, kérj segítséget. Pszchológus, barátok, bébiszitter.
2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. Keress fel egy orvost sürgősen...
2016. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!