Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a hőmérőzés?...

Hogy is van ez a hőmérőzés? Hüvelybe kell mérni ugye? Ugy hallottam ott a legpotosabb, igaz ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen,igaz!
2016. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az esti hőm magas, 37,2 37,4 szombatra nem várom. Lehet baba?
2016. aug. 31. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Én nyelv alatt mértem, ugyanannyira jó, egyáltalán nem kevésbé pontosabb, mint a hüvely. Ha nem késik a vérzésed, a magas hő még semmit nem jelent, pláne nem az esti. Az ébredési hő akkor utal babára, ha már késik és fent is marad. Luteálisban annak is ugyanígy felmegy a hője, aki nemi életet sem él.
2016. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

A hőmérőzés terhesség megállapítására nem igazán alkalmas, illetve ha peteérés után minimum 18 napig magasan marad a hő, akkor igen, de addigra általában már a tesztek is pozitívak.

És jól írta az előző, az esti hő mérése meg végképp értelmetlen.

Olvass egy kicsit utána. (ciklus.hu, babatervezők oldala stb...)

2016. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Huvelyben ?

Nem hanem rektalisan meg felkeles elott de teszt olcsobb

2016. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet még sohasem hallottam, hog hüvelyben lázat mérni. Te vagy az első akitől ezt hallom...
2016. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És szájban, nyelv alatt mértem.

Minden reggel kb azonos időben kell, úgy, hogy előtte aludtál egyhuzamban vagy 6 órát, a napközbeni, esti hő nem számít.

Végig kell mérni minden nap, abból látod majd, hogy mennyi az alaphőd, pé-kor leesik, majd hirtelen felmegy és fent is marad, ha baba, akkor továbbra is fent marad, ha megjön, akkor újra leesik az alaphőre.

a [link] nagyon jó, ott tudod vezetni a hődet és készít neked görbét, jellemzi a ciklusod, stb.

2016. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem hüvelyben kell, hanem ahogy a többiek írták. De hüvelyben hogy képzelted? Az túl tág hozzá, szerintem nem is lehet nagyon ott mérni.
2016. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!