Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekem van,2-nek egy...

3 gyerekem van,2-nek egy napon lesz programja különböző városban. Egyikre nem tudok nyilván elmenni. "Minek szült ennyit, ha nem tudja megoldani a gyerekeit"-hallottam vissza. Ezt így kell gondolni tényleg?

Figyelt kérdés

Annak agyereknek a programját kell kihagynunk, amelyikére többször megyünk egyébként. apa-mama nincs bevonható.

Így is olyan stresszesek a napok a "mit-hogyan oldjak meg" dolog miatt. Hogy szakadjak 3 fele. Nagyjából azért meg-megoldom. De az ilyen beszólások nagyon nem jönnek jól. Nem kértem soha semmit senkitől. Persze jeleznem kellett, hogy most ide nem tudunk menni.


2016. okt. 4. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így gondolni, ez baromság. Két gyereknel is lehetnek egyszerre programok, sőt olyan is lehet, hogy egy gyerek van, mégsem megoldhato, hogy ott legyen az ember.
2016. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Miért ahol van anyu apu nagyszülők, ott sem tud mindenki két helyen lenni egyszerre... Pfff. Aki ilyet mond az idióta,engedd el a füled mellett.


Màr 2 gyereknél is van érdekütközés. Ezért jó ha van/ vannak tesó/ k. Türelmet tanulnak és tolarenciàt.

2016. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos elore kellett volna tudnod hogy majd egy idoben lesz x evesen programjuk...

Eleve honnan tudja elore hogy nem fogod tudni megoldani igy vagy ugy? Neki amugyse mindegy? Nem az o kolykei. Foglalkozzon csak magaval a gondolom mintaanya..

2016. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálok én nem foglalkozni az ilyesmivel, de már nem ez az első eset.És gondolom a stresszességem miatt is érint meg jobban. Mert tényleg mindent igyekszek megtenni, hogy mindenkinek megfeleljek. 2 hete kb. a kicsi beteg volt, de nem volt mit tenni, a nagyok nem maradhattak itthon. Vittem a kicsit is. Megjegyzem egy szava nem volt, nem sírt, nem csinált semmit. Szépen meg is gyógyult. Inkább nekem volt kellemetlen amikor menet közben rámhányt. De hova tegyem? Idős nénire , gyerekes anyára nem bízhatom hányósan. Más se hiányozna, hogy elkapja valamelyik. Megoldottuk, mentünk. Bár volt éjszaka hogy nem aludtunk, akkor is szó nélkül mindenki ott volt ahol kellett. Mégis kaptam megjegyzeést hasonlóan. hátam mögött habár, de gyors visszajött. Szerintük annyit kellene szülni,a mennyit megbírunk. Ezt sem értettem, hisz tényleg mindenük megvan,mindenhol ott vannak ahol kell, jó néha van ilyen kivétel. De most csak az szülhet, akinek van ugrasztható mama?? Már utálok kimozdulni.
2016. okt. 4. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 van, sok nagymamai segítséggel. Én papírkutya vagyok, nekem biztos nem lenne ennyi gyerkőcöm, ha nem lenne segítségünk.

Viszont a jelek szerint te tök jó menedzseled magatokat. Az meg, hogy egyszerre van 2 program, kivédhetetlen, mégis az okostojások szerint mi a jó bánatot kellett volna ezzel kezdened? Meggyőzni a fociedzőt vagy a gordonkatanárt, hogy legyen egy héttel később a meccs vagy a hangverseny?

Az is egyértelmű, hogy beteg kicsi otthon egyedül nem maradhat, iskolás nagytesó beteg baba miatt nem mulaszthat.

Én tökre felnézek rád, szerintem jól csinálod!

2016. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fentiek leírták a lényeget! :)

Az ilyen besavanyodott, mindenkibe belekötök mert nekem szar az életem típusú emberekkel ne is foglalkozz. Irigyek mert saját magukról el nem tudnák képzelni hogy valaha is helyt tudnának állni ilyen helyzetben és ez kicsinálja az egójukat. Mindenük megvan ami szem szájnak ingere mégsem jó soha semmi és rosszul vannak tőle hogy más kevesebbel is milyen jól boldogul. Ilyenkor jönnek a sablondumák hogy majd pszichiáterhez kell járnia a gyerekednek, meg felnőtt korára tönkremegy lelkileg mert te nem tudtad elkísérni atomfizika szakkörre.. :D

Ne foglalkozz velük, de tényleg!

2016. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól csinálod! Ügyes vagy. Nehéz összehangolni mindent egyedül. Mondjuk nálunk még 2 van.

De ezek szimpla emberi irigységek vagy szimpla emberi butaság akik ilyeneket mondanak. Gonoszság!

Nem kell vele foglalkozni ha véletlen egyszer pontosan tudod ki volt az akkor meg kell tőle kérdezni hogy ő is tudná e ilyen okosan egyedül? Meg egyébként miért us unatkozik ennyire hogy veletek foglalkozzon?!

2016. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Megpróbálom elengedni, csak hát rosszul esik na. Nekem nincs időm más életébe nyúlkálni, beleavatkozni, nem is érdekel. De a fordított eset sem tetszik. Csak az a baj, hogy mégsem vagyok annyira kemény, sőt, szerintem már enyhe fokú üldözési mániám lett, hogy ugyan hol fognak megszólni, mit fognak gondolni stb...és mivel értelmesen alig tudok valakivel beszélgetni is, mert a kicsi épp abban a korban van, hogy nem nagyon hagyja, ez mér ront a helyzeten. De hát majd múlik, majd alakul. Örülök, hogy van aki nem úgy gondolja, hogy csak az szülhet akinek van segítsége! Sosem hittem volna, hogy valaha ez kérdés tárgya lesz,
2016. okt. 4. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem identol sulis a kozepso is.a suliban minden egy idoben lesz mindkettonek.szuloi,farsang,anyak napja....minden.meg En sem tudom,hogx oldom meg.pluszban identol az elsosoket az egyik kapun,a 3.-4.ket meg hatul a madik kapun engedik...na most nekem vagy ugye egy elsososm es egx negyedikesem...nem tetszett a tanarnak,hogx a nagyobbnak beirtam az uzenojebe,hogy arra tessek mar engedni ahova a tesot is.ki kelle menni a nagynak az utcara es ugy vissza a suli teruletere elore.nem engedtem.nem azert mert a gyerekem hulye.de a mai vilagban...

Ne foglalkozz senkivel.szuperul megoldod a gyerekeket.nekem sem sok segitsegem van.es biztosan lesznek meg ilyen utkozesek,de igyekszem megoldani.

Akik a hatad mogott kibeszelnek azok meg irigyek hogy ilyen franko no vagy ;)

2016. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, de pl. szeptember elsején mindkettőnek reggel nyolckor volt évnyitó, a város két külön sulijában, én sem tudtam nyilván ketté szakadni, így egyik gyereknél az apuka ment. Aki ilyet szól be, egy kretén, ne törődj vele, néha összetorlódnak a dolgok, a gyerekeknek egyazon időpontban van program, de senki nem tud osztódni, még az sem, aki ezt az elmés beszólást intézte feléd.
2016. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!