Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mikor szoktatok...

Anyukák, ti mikor szoktatok lefeküdni? Mennyit alszotok éjszaka?

Figyelt kérdés
Ki tudjátok pihenni magatokat? Milyen idős(ek) a gyerek(ek)? Azért kérdezem, mert az enyéim már ovisok én pedig dolgozom, fél tízre már sikerül ágyba jutnom de egyszerűen hullafáradt vagyok estére, hiába alszom több mint 8 órát. Ti hogy vagytok ezzel?
2016. nov. 15. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó is lenne kipihenni 😂

11 hónapos

Altalaba 11ig vagyok fent. (Ilyenkor csinalom azokat amit napkozbe babamelett nem lehet.

2016. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyerek 8:30-kor fürdik, 9-re alszik, és 11 hónapos. Most kezdte végigaludni az éjszakàt. Reggel 7-7:30 fele kel. Igazából utàna csak fürdök és enyém(mienk) az egész éjszaka. :D Kb 11 felé alszunk el, ugye reggel 7-7:30-ig. Együtt kelek a gyerekkel. Mindent meg tudok mellette csinàlni, ugye egy gyerekkel könnyū logisztikàzni, csak hozzá kell igazodni. Persze fàradt vagyok, néha felsír éjszaka, meg én nagy alvó voltam. Szerettem nagyokat aludni. Mondjuk azt vettem észre, hogy reggel vagyok kómàs, de igazából nappal nem vagyok álmos,meg ilyenkor sem. Szóval elég 8 óra alvás nekem is, csak a reggeleket nem szeretem, na meg jó volt régen lustizni, ha tehettem. :)
2016. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
F7 - f9 korul kell. Nagyon ingadozo, elore nem lehet kiszamitani. 1-3 ig alszik. Olyankor teszek veszek vagy pihenek en is. 9kor alszik. Van higy ataludja, van higy egyszer kell ejjel. Mi ejfel korul fekszunk le. A férjemmel szoktam kelni 7kor.
2016. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Reggel fél 7 körül kelünk

Fél1-től f 2-ig alszik. Ilyenkor pihizek ( nem alszom el általában csak úgy pihengetek)

Kb fél 9-kor alszik el.

Én elmosogatok, megágyazok stb stb

Többnyire 10kor felébred ( visszaadom a cumiját)

11körül alszom el.

Éjjel még 2-4 alkalommal kel.

15 hós

2016. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3 éves.

8-9 között fekszik le, én 10-11 között. Hatkor kelek, de a saját lövésem az, hogy nekem muszáj fél órát nyugiban cigizni-kávézni-olvasni, egyébként kilóg a kapa a számból, olyan paraszt vagyok. Lassan térek magamhoz.

De terheltségtől függően 7-8 óra az alvásigényem, így ritkán vagyok fáradt. A sport nagyon sokat segít, több az energiám. Edzeni is este szoktam, mert reggel használhtatlan vagyok, estére pörgök fel.

2016. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hajnali 1-2 között, és 6kor kelek. A gyerek jó alvó, nem miatta.
2016. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

16 hónapos kislányom van, dolgozom mellette otthonról. Nem könnyű, a kipihentséget hírből sem ismerem. A lányom lefekszik 8 körül aludni, de én sokszor ilyenkor ülök le dolgozni, 11-12-ig fent vagyok, ha nagyon szorít a határidő, akkor 1-2-ig is, de ez ritka. A kisasszony szopik még, éjjel nagyon igényli, úgyhogy átlag 4-5 alkalommal felébred éjjel, ilyenkor csak a cici jó. Velünk alszik, szóval nem nagyon megerőltető, de azért meg van szakítva az alvás.

A férjemnek nem fix a munkarendje, így heti kb 4-5 reggel úgy jön ki, hogy itthon van reggel. Ilyenkor ő kel a lányunkhoz, pelenkázza, reggelizteti, felöltözteti, játszanak hogy én aludhassak még egy másfél órácskát (cserébe az éjszakai műszakért). Kb 8-ig alszom, amit tényleg alvassal töltök éjjel, az szerintem olyan 6 óra, 5-6 részletben :D

Engem is meglep, de nem érzem szarul magam, ritkán van, hogy nagyon fáradt vagyok nappal, általában jól bírom. Pedig régen 10-12 órákat aludtam, ha tehettem, fogalmam sem volt, hogy fogok bírni egy rosszul alvó gyereket :D

2016. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nalam tok valtozo.

Ha apa reggeles akkor 10-11 fele fekszunk es reggel 4:30kor kelek vele.

Ha delutanos akkor megvarom,beszelgetunk kicsit,ejfel korul fekszunk,reggel fel 6kor kelek.

Amikor ejjeles akkor 10kor legkesobb fekszem es reggel szinten fel 6kor kelek.

A nagyok miatt kelek koran,nekem kell fel ora mire magamhoz terek,es keltem oket.

10,8 evesek,a pici 3 hos kora ota alszik este 8tol reggel 6-6:30ig.8 hos.

Mikor meg dolgoztam allando ejjeles voltam,9fele fekudtem es 2 kor keltem.egesz jol birtam ugy is es igy is.neha ledolok napkozben a picivel.

2016. nov. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hatkor kelek. Harom iskolas gyerekem van. Ebbol egy mar elindult, ketto meg itthon van.

Eleg farasztoak a napok, fel otre mindenki itthon van. Lecke, tanulas, fozes.

A gyerekek tizkor mar alszanak, altalaban en sem huzom tovabb 11-nel. Es eleg nehez az ebredes:)

2016. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6.20-kor kelek.Egy 2. osztályos,és egy 4 éves ovis gyerekünk van.Ma a Férjem vitte el a nagyot,a kicsi még alszik(ha én viszem mindkettőt fél 7-kor van ébresztő Nekik).Én későn fekszem,mert imádok este egyedül zizegni(gépezek,tv-zek,vasalok,stb.)Kb. 11-éjfél körül megyek aludni.De olyan is van,hogy tovább fenn maradok.Nekem mindegy mennyit alszom.Ha van lehetőségem-hétvégén van,mert a gyerekek is csak 9 kör4ül ébrednek-akkor sokat,ha nincs,akkor keveset.
2016. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!