Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékos kérdés 5...

Karácsonyi ajándékos kérdés 5 éves fiúgyerekre vonatkozóan?!

Figyelt kérdés

Akinek van elképzelése, hogy mit vesz 5 éves kisfiának, az kérem segítsen. Eddig mindig tudtam mire van szüksége, de az idén tanácstalan vagyok. Könyv és autó hegyek állnak otthon, kézműves dolgok nem érdeklik, csak úgy, mint a legó és egyéb építőjátékok.

Köszi



2016. nov. 17. 09:46
 1/5 anonim válasza:
Egy számítógépet amin tud excel feladatokat csinálni... Én minden tudásomat átadtam.
2016. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiam 5,5 éves.

Tábla gépe, diavetítőt, mesekönyveket, merlin vasútot. Egyenlőre ezeket tudjuk. A többin még gondolkodunk.

2016. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az összeg sem mellékes, ill. hogy esetleg a családtól kap egy nagyobbat, vagy több kisebbet.

Az enyém tavaly volt most lesz 5 decemberben. Idén kapni fog egy használt, de igazi fényképezőt, mert a fényképezés a mániája. Illetve kis konyhát. Most a főzés is a mániája! :)

3 évesen kapott tűzoltóautós ágyat. Ez közös volt a családdal, meg egy-két apróbbat.

Tavaly kapott versenyautópályát, elektromos darut, ill. a nagyszülőktől egy nagyobb értékű elektromos autót.

De szerintem hasznos még a két lábon álló rajztábla is.

Idén mi is megvagyunk lőve, mert a konyhán meg a fényképezőn kívül még kb. 5 családtag nevében kellene ajándékot venni, és fogalmunk sincs,hogy mit.

2016. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam puzzle-t kért az 5. szülinapjára (most lesz neki, a jövő héten). Amit még imád: BrainBox kockák (a "Farm" és a "Matematika kicsiknek" van meg nekünk egyenlőre, de annyira tetszik neki, hogy még kért. Ezek többsége nagyobbaknak való (7-8 éveseknek), de a fenti kettőt merem ajánlani kisebbeknek is. Továbbá egy gyurmázós készletet vettem neki (bár ezt majd csak karácsonyra kapja meg). Színezni nem szeret, legója temérdek van, úgyhogy az ilyen dolgok nálunk is kiestek.
2016. nov. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 5 éves fiamnál a lego (látom nálatok az nem opció) és a különböző társasjátékok jönnek be nagyon. Most épp a Turbó Dokira vágyik. De nagyon sokféle van. A "sima", nem elektronikus Játékok is tetszenek neki.

Valamit az okos Játékok is a kedvencei között vannak: Castle Logix, Állat rejtő. Ebből is rengeteg féle van, biztos találsz kedvére valót.

2016. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!