Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves éjszaka alvó, tapszeres...

1 éves éjszaka alvó, tapszeres babát ti otthagynatok 1 éjszakára nagyszülőknel akiket mellesleg jól ismer mert hetente többször találkozunk?

Figyelt kérdés

Anyum mondta hogy menjek holnap nyugodtan a szilveszteri programra amire párom megy és hagyjuk nála a gyerekeket.A nagyobbakkal nincs is gond aludtak mar a nagyieknal de a kicsit meg nem aludt soha náluk...gondolom hogy nem lenne semmi gond főleg hogy alszik ejjel...jaaaj a nagyoknál is olyan nehéz volt ez az első masholalvos éjszaka de nyilván örülnek ha párommal tudnék menni.

Gondolom mindenki simán nagyszuloknel hagyna ugye??😁


2016. dec. 30. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha elvan nagyszülökel ök meg szivesen vigyázna rájuk akkor igen.
2016. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező,

elárulod, hogy melyik a jó válasz?

Mert az is le van pontozva, aki nem bízná rá, de téged bíztat, és az is aki egyáltalán nem...

2016. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel rendszeresen találkoznak,ezert nem hiszem hogy bármi gond lenne.

De a helyedbe csináltam volna már egy proba ott alvast,hogy megbizonyosodjak rola hogy gond nélküle elfogadja e a nagymamát.

2016. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek,természetesen minden válasz jo és hasznos!nem tudom mi pontozgat le,nem en voltam...mondjuk ennek a pontozosdinak szerintem semmi értelme...

Nem bulizni mennek hanem egy rendezvényre.

Valóban kellett volna mar egy próba estet csinalni...

Na akkor meg eldöntöm,Koszonom,de legalább megnyugtattatok hogy nem csak en vagyok akinek ez dillemát okozna...

Mivel ő tapszeres lett,parom mindig mondja hogy miért nem adjuk le,en meg mindig mondom neki hogy ez nem ilyen egyszerű,hogy más is megetetheti,mivel ragaszkodik hozzam...

2016. dec. 30. 12:57
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Simán :) Amikor a nagyobbik fiam egy éves volt, én nyugodtan hagyhattam a nagyival éjszakára, napi kapcsolatban voltunk egymással, imádott nála lenni, átaludta addigra már stabilan az éjszakát régóta, és ha fel is ébredt volna, anyukám ugyanúgy vissza tudta volna altatni.

A kicsit nem tudom ott hagyni még, mert ő még szopizik éjjel (is), de ha nem így lenne, idén is simán elmennénk szilveszterezni.

2016. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen körülmények között simán. Közben is hazatelefonálhatsz, anyudat is megkérheted, hogy ha nem megy az altatás, hívjon, és legfeljebb hazamentek. Érezzétek jól magatokat!
2016. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Így, hogy a mama ajánlja fel, a baba pedig tápszeres, és jól elvannak együtt, simán! Kérdés nélkül. Bár valószínűleg én lefektetném, és utána mennék el, telefon pedig nálam, és hazamennék, ha bármi gond van.


Jó mulatást! :)

2016. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk 5 hónapos volt, amikor először aludt a mamánál. Semmi gond nem volt! Könnyebb ha ilyen pici korban túl vagytok az első alkalmon. Nem lesz semmi baja, jó helyen lesz, legyél elérhető, ha mégis. Ez téged is és anyukádat is megnyugtatja!
2016. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen hogy ennyien írtátok,szerintem elmegyek,úgyis nagyon ritkán vagyunk kettesben 😊
2016. dec. 30. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!