Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normalis ez? Nagyon berezeltem!

Normalis ez? Nagyon berezeltem!

Figyelt kérdés

Babát tervezünk ès fogekony vagyok bacikra, szoval a dokim azt mondta hozzuk helyre protexin huvelykapszulával a huvelyflòrám. Egy hètig napi 2 (reggel-este 1)

Ez a masodik napom, de most este ahogy helyeztem fel a negyedik kapszulat megereztem valamit, ott van a többI. Egyetlen kapszula sem oldodott fel. A tajekoztatoban az all h par ora alatt feloldodik a muanyag kapszula azutan a por, amit tartalmaz azis, ami nem oldodik fel az tavozik. De csak sima sarga folyasom van. Nem tudom magamnak kiszedni. Nemis tudom mit tegyek. Várjak? Menjek orvoshoz? Tudom iszonyat bizarr. Talán hülyeség is ide ezt kiírni?!..de nem tudom h ez mi? Nem



2016. dec. 30. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tùl aggòdom? *

25N

2016. dec. 30. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ott vannak a kapszulák beled szorulva. Ha nem oldódnak fel, kicsusznanak.

Szerintem mást erzel. Pl a mehszajadat. Ne parazz!

2016. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyet kiszedtem azota. 100% hogy a kapszulak. Tudom milyen szoktam lenni bell rengeteg kupot hasznaltam mar.es regen a mehszajamat is figyeltem
2016. dec. 30. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
De koszi a gyors valaszt. Ugyis nem sokara megjon. Gondolom tàvoznak majd! :)
2016. dec. 30. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beàztattad előtte?

Amúgy sàrga folyàsod lehet attól, mert sàrga a cucc.

2016. dec. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem oldodnak fel szoval a sargacucc nem jut kI. Na majd a dokim vmit mond ra. Ma nem vette fel. Amire szamitottam. Talan jan 2-án! :/

Igen par masodpercig kell bevizezni , be is szoktam kicsit!

2016. dec. 31. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az nem szokott elég lenni,akkor simàn az a baj.
2016. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!