Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülésnél, a kórházban hogy...

Szülésnél, a kórházban hogy kérik el a gyermek nevét?

Figyelt kérdés
Még sosem szültem,nem tudom,hogy megy ez. Szóval mikor bevisznek szülni,ott kérik el szülés előtt a neveket? 1fiú és 1 lánynevet,felkészülve arra,hogy ki tudja,mi lesz?
2017. jan. 22. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Természetes úton szültem.Amikor megszületett,akkor kérdezték meg a férjemet,hogy mit írjanak a karszalagra.
2017. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Császár volt, mielőtt vittek a műtőbe altatni, kérdezte az orvos az 1 fiú és 1 lénynvet.

Én mondtam, 1 fiúnevet, ő meg erősködött, hogy lánynév is kell. Na, ehhez sürgős műtétre várva nem volt türelmem, szóval lánynévnek is bediktáltam a választott fiúnevünket :)

2017. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Már vajúdás alatt kérdezték, aztán mikor megszületett akkor is újra, akkor írták a karszalagot, meg gondolom papírokat is, amiket ilyenkor kell. Viszont másnap jött egy nő aki elég hivatalos volt, újra kérdezett mindent, talán az kellett az anyakönyv miatt.
2017. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi tudtuk, hogy fiú lesz, az uh elég egyértelműnek mutatta, de biztos vagyok benne, ha lány lett volna újra rákérdeznek a névre :). Elég volt fiú nevet mondani, nem kértek lány nevet.
2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amikor bekerültem a kórházba, rákötöttek NST-re, közben a szülésznő töltötte ki a papírokat és akkor kérdezte, hogy mi lesz majd a neve. Biztos volt, hogy lány így akkor már rá is írta. :)
2017. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam mikor megszületet lányom és megtudtuk milyen nemü akkor mondtam meg mi lesz neve és irták a karszalagra ,másnap jöt az anyakönyvezetö és ujra elkelett mondanom lányom nevét fiaimnál is szülés után kellet mondani a nevet .
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor bementem, ki kellett tölteni, aláírni néhány papírt. Akkor kérdezte a szülésznő a nevet (el is írta, pedig szerintem a Tímea nem egy bonyolult név...). Csak lány nevet kellett mondanom, fiút nem.
2017. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!