Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek gyereket?

Figyelt kérdés
Ne jöjjetek azzal, hogy ez a legcsodálatosabb dolog a világon. Racionális válaszok érdekelnek.

2017. ápr. 26. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert belénk van kódolva. Legalábbis az emberiség 99%-ba.. Evolúció, szaporodás, létfenntartás.

Fizikailag kódolás, lelkileg pedig a teljesség érzése. Szerintem..

2017. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Edes istenem, NAPONTA felteszi ezt valaki, ennyi sotet ember van aki erre nem tud csipobol 8-10 racionalis valaszt?
2017. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne ezt neked bárkinek is megmagyarázni ? Annyira unalmas már ez a kérdés. Aki nem akar gyereket, az köttesse el magát.
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Heti egy ilyen kérdés. Fúúú!

Pedig ha hiszed ha nem valóban ez a legcsodálatosabb dolog amit átélhet az ember.

Mindig is szerettem volna családot. Szerettem volna anya lenni. Sok öröm van a gyerekekben. Különlegesek, jó velük lenni. Érdekesek, mókásak , őszinték.

Szerettem volna génjeimet tovább örökíteni. Szeretem a családom. Imádom a fiam.

Jók a vasárnapi családi séták az erdőben. (Itt nincs nyitva semmi)

Pörgős az életem. Jó látni magam kicsiben. Beszéljük mit kitől örökölt.

Szerelmünk gyümölcse lett ő. Erősítette kapcsolatunk. Nehéz ezt szavakba önteni. Azok értik igazán akiknek szintén van gyermekük.

2017. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

most kérdezték 2 napja (meg azelőtt 2 napja meg azelőtt 2 napja...)

mert szeretném tovább adni valakinek, amit az életben felépítettem. Mert társaságban érzem jól magam, és számomra a család a legtökéletesebb társaság. Mert a gyerek feltétel nélkül szeret. Mert szeretek gondoskodni.

2017. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Miért akarnak szerelmet társat családot..
2017. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azért, mert értelmet ad az életnek. És mert a legcsodásabb dolog a világon, igen. Ha neked ez nem tetszik, akkor is ezért akarom, ahogy az emberek 90%-a is.
2017. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen azért hogy legyen nyugdíjunk, meg hogy ne pusztuljon ki a faj és ne gyarmatosítsák a Földet más életformák.


Szal azért szülünk hogy neked is jobb legyen. Neked már nem is kell. Te elég ha majd húzod az igát, adózol én meg kapom belőle a gyedet amiből kinevelem azt a korosztályt akinek az adója majd a nyugdíjadat fedezi később. Szerintem ez korrekt így. Nem baj az ha minden szülő nőre jut egy vagy több gyermektelen adózó!

2017. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csakhoz ez már nem így működik utolsó. Az adónkból kapja az anya a gyedet meg egyebeket, kitaníttatja, gyógyíttatja, miután a gyerek felnőtt elhúz külföldre, a nyugdíjas pedig kit érdekel, mert már a most harmincas korosztálynak sem lesz úgysem.
2017. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval a svábbogaraknak, németeknek, angoloknak,stb. nevelik fel a jövő generációját a mi adónkból.
2017. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!