Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák mit választanátok?...

Kismamák mit választanátok? Költözni vagy maradni?

Figyelt kérdés

Ahol jelenleg élek, semmi segítségem nincs. 3-ik babát várom, császáros szülés lesz.

A lakás 1,5 szobás(bérelt), sokszor kell festeni, hetente fertőtlenítem, mert penészedik hiába szellőztetek, takarítok naponta.

Szóba került,hogy elköltözünk, közelebbi városba a szüleimhez.

De az egyik felem már tervez, a másik szomorkodik.

Pedig itt ha a barátnőm nem ér rá, tényleg senki nincs.

uh, vérvétel bármi ha nem tud segíteni cipelhetem a 2 gyereket is, és bizony van amikor nagyon unják, és nehéz bírni velük, de jelenleg 200km-re lakok a szülőktől.Ha költöznénk ez csökkenne 60-70km-re.Így könnyebben jönnének ha kell.

De így,hogy kismama vagyok még többet gondolkodom mi lenne jobb.

Arra lennék kíváncsi más kismama menne vagy maradna?

A nagyobb gyerek hallani sem akar róla.(sulis)

A kicsi még nem érti.

Szerintetek?

Ja párom külföldön dolgozik 6 hetente jön 2 napra!!!!!


2010. máj. 26. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék az biztos!
2010. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti mennék.
2010. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen költöznék!
2010. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kórházban leszel, kivel lesznek?

Gondolom elsős a Nagy, ha őt is vinni kell vérvételre, stb-re. Akkor még viszonylag kicsi, még most menjetek, később csak nehezebb lesz!

Szerintem menj, nem is értem, miért csak most...

2010. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj!!!!!!!!
2010. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek,már eleve a penész miatt is!Nekem is 3 van és másodszorra is császáros voltam!Nem hiszem hogy pár napos műtötten egyszerű lesz boltba menned,főznöd,takarítanod,vasalnod,pihenned,szoptatnod meg eleve ellátni a picibabát a másik kettő csemete mellett!Nekem itthon volt a párom szülés után 2 hétig de el sem hiszed mekkora segítség volt!Az anyukám is csak pár buszmegállónyira lakik így eljön vigyázni a gyerekekre ha mondjuk valami fontos dolgom van!

Szerintem költözzetek!:)

2010. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, költözés. De a párod mit mond? Persze, neki "mindegy" hova jön haza, de azért gondolom számít az ő véleménye is. A penész is nagy gond, meg nekem 3 gyerekhez 1,5 szoba kicsinek tűnik... A segítség sem mindegy...
2010. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Egyenlőre te mondod meg, hogy boldogulsz könnyebben, nem a gyereked. Majd megszokja az új helyet, ezen ne idegeskedj!
2010. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennék. 3 gyerekkel nulla segítséggel az idegeid fel fogják mondani a szolgálatot. Menj,menj menj kérlek.

A naggyal viszont ülj le beszélni, mert rajtad fog csattani az ostor hidd el.Hiába te vagy a szülő és te döntesz, de a barátai, a megszokott környezet elvesztése iszonyatos.Szóval el kell neki szépen magyaráznod ezt; de tényleg menj mert ha nem megzakkansz és az mindenkinek csak rossz lesz.

2010. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is koltoznek.Neked szukseged lesz segitsegre es a szuleid biztos tudnak majd segiteni.

A nagy is megszokja majd egy ido utan.

A lakas meg ha ilyen ha kisbabad lesz nem lesz idod annyit takaritani.

Mond a nagynak,hogy kozelebb lesz a nagyszulokhoz,gyakrabban talalkoznak majd ez hatha kedvet ad neki is a koltozeshez.

11 honapos kisfiu anyukaja

2010. máj. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!