Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sophie...

Mi a véleményetek a Sophie névről?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 22:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
Áruld el, ha a véleményünket kérdezed, miért győzködsz bennünk a sajátodról???
2018. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Tökmindegy mi a gyereked neve, egy ekkora tahó anya mellett a neveltetése úgyis egy kalap trágya lesz szóval Klotildnak is nevezheted, a randa neve lesz vele a legkisebb probléma.

A név tetszik, de te egy igazi asshole vagy.

2018. máj. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Különösen Magyarországon szólna nagyot egy ilyen keresztnév, ha vegyes házasságban vagy külföldön születik a gyerek, és ki tudjátok bulizni ezt az írásmódot neki.


Nagyot szólna?:-D A mi ovinkba sok külföldi diplomata és egyéb munkavállaló gyereke jár, csak a fiam csoportjában van két Sophie, két Szofi és egy Szófia. De az egész oviban azt hiszem a 85 gyerekből 7 Sophie.


Kérdező, te meg minek kérdezed mások véleményét, ha nem tudod elfogadni hogy más mint a tiéd? Nekem is gyerekes hangzása van,nem is értem miért lett olyan tucat név, nagyon ne tetszik.

2018. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a Sophia komolyabb, egyébként számomra érzelmileg semleges, hangzásra szép, de kavarós, hogy sok változata gyakori. Viszont biztos sokaknak tetszik, különben nem lenne gyakori.

(...egyébként a magyar nevek világviszonylatban szerintem sokkal érdekesebbek lévén kevesebben használják, és jellemzően nyugaton el is fogadják, mert hozzá vannak szokva a sokféleséghez, míg itthon a külföldi(eskedő) neveket sokan furcsállják.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2018. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora egy pökhendi..... vagy kérdező. Egyből kioktatsz, mindent meg akarsz magyarázni, csak azt bizonygatod miért olyan jó név ez, és akinek nem tetszik az egy paraszt. Vicces vagy.


Egyébként nekem nem a kutyanév meg a cigi jut eszembe hanem az hogy "szopika a Szofika" :D

Bocsi.

2018. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a Szofi a kedvenc lány nevem, így a kislányom is Szofi lett. Ami jó, hogy külföldön is megállja a helyét (már Amerikában élünk).

Itt nem elcsépelt, és otthon sem vettem észre.


Viszont otthon tényleg csak Szofi vagy Szófia a megengedett.

2018. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező! Véleményt kértél, hát megkaptad. Azt nem kötötted ki, hogy csak olyan írjon, aki szintén rajong a névért. Igen Sophia Loren nekem is eszembe jut róla. Na most az akkori filmcsillagokra nem szeretnék asszociálni, ha a saját lányomra gondolok. Ennek ellenére a cigaretta márka nekem is beugrik, hiába eltérő az írásmódja. Phd-m van, bizonyára alul

iskolázott vagyok. Ne legyél ennyire infantilis.

2018. máj. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, szerintem csinálj még pár regisztrációt itt, azt' beszéld meg magaddal, hogy milyen nacccerű nevet választottál.


(Igen, az valójában nagyszerű, de úgy már kevésbé lenne szarkasztikus :( )

2018. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!

A véleményünket kérdezted! Nem gondoltam, hogy csak pozitívumot lehet írni! Igen, a cigi jut róla eszembe! Mindent elmond rólam? :D Óvodapedagógus vagyok és képzeld ki sem próbáltam soha! De mikor én gyerek voltam, ezzel lehetett találkozni, nem volt ötven millió márka!

2018. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
91%
Remes, elcsepelt nev, szopi szo jut rola eszembe, a magyar megfelelojerol meg mindig a ZsoFIKA jut eszembe. Annyi gyonyoru, kulfoldon is hasznalhato nev van, ami nem tucat valassz inkabb azokbol...
2018. máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!