Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nesze nektek okos mamik,...

Nesze nektek okos mamik, nesze neked méregdrága készségfejlesztő!?

Figyelt kérdés

Kutatások mutatják ki azt, hogy sokkal jobban stimulálja a gyerekek agyát olyasvalami, ami nem specifikus. Vagyis minden olyan dolog, ami nem sugallja azt, hogy ezzel így kell játszani, azzal meg csak úgy lehet, messze serkentőbben hatnak a kicsi elmékre. És pont ez az a dolog, ami miatt a Bilibo begyűjtött rengeteg díjat és elismerést.


[link]


Én már évek óta mellette vagyok, persze a sok okostóni a több tízezres játékokat preferálta:)Ki van még velem és a biliboval?:)


2010. jún. 20. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!!!


Most lesz két éves a fiam, ezt veszek neki ajándékba.


Köszi a linket!!!

2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vitaminosobozzal meg papírzsepivel, minilabdával ,kiürült margarinosdobozzal játszik...akkor én "alulmotiválom"?
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Hűha most mekkora győzelmet arattál. Remélem nekem sosem lesz olyan életem amikor ez a legnagyobb szenzációja a napnak! xD
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

kicsit reklámozunk?

5.600-at ezért a fröccsöntött szarért.

Én megmaradok a vizesflakonnál, a habverőnél és a textilpelenkánál. Azok semmilyen specifikus játéktevékenységre nem serkentenek. és nemhogy tízezrekbe, de még 5600-ba sem kerülnek.

2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Első vagyok.

Miért bántjátok? Megnéztem a videót, szerintem nagyon jó kis játék, és nem drága, főleg ha a tanuló macira, vagy a tanulószékre gondolok.


A két éves születésnapjára csak nem adhatok flakont ajándékba:)


Egyébként az enyém is imádja ezeket a palackokat, wc papír gurigát, és pont ez a lényege, ennek a játéknak is, h bármi lehet.

2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Ha nyelvet tanulsz, is kell olyan gyakorlat, ami konkrét készséget fejleszt, pl szókincs, és olyan is, ahol a saját ötleteidet kell belevinned, pl. a vita. De bigyóshop helyett szerintem bőven megteszik az otthoni egyszerű tárgyak, úgysem tudhatod előre, mit fog a gyerek egy szőnyeggel vagy egy vizes flakonnal játszani ;)
2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
ha ilyesmi kell akkor adok neki egy lavórt. Ne mondd már, hogy az ára arányban van azzal, hogy mire lehet használni
2010. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
21:21 vagyok - igaz, ajándéknak vagy miért ne alapon persze, megvehető, valóban ér annyit, mint a tanuló kutya, ezzel egyetértek.
2010. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

jaj most mért kell bántani???

az én lányomnak pár hete a mézcsurgató a sláger, mert lehet rágóka, dobverő, el lehet dobni és utánamászni stb. stb. 7 hónapos.

és szerintem 5600 ft nem sok egy ilyenért, ha egy játszószőnyeg tizenezer...

2010. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem mindegy! A tied játszik flakonnal, az övé meg biliboval. Ajándékba tök jó.-) Nem rosszabb mint az ugráló zebra:-)

[link]

Ez is zseniális:-)

2010. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!