Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiben befolyásolja a...

Mennyiben befolyásolja a gyerekelhelyezési per végkimenetelét, hogyha volt párom új párja előélettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Párommal kb 1hónapja mentünk szét, mert lelépett egy csávóval. A csávónak az apja nagyon bíztatja volt páromat, hogy menjen el gyámügyre. De mi megegyeztünk már személyesen a részletekben. Az apuka továbbra is noszogatja, hogy intézze el, hogy ne láthassam a gyermekemet soha se. Egyrészt nem értem mire fel, meg minek kell belepofátlankodni olyan dologba amihez semmi köze nincsen. Utolsó találkozásunkon a volt párom elmondta, hogy az új párjának előélete van. Én úgy tudom, hogy akkor nem hagynák mellette. Ez igaz lenne?

2018. aug. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos semennyire. Testvérem nője ugyanígy lelépett egy épp kiszabadult pasival elhelyezesnel senkit sem érdekelt.Ha volt párod nem alkoholista, drogfüggő nem veszélyezteti a gyereketek akkor valószínűleg ő kapja a babát.
2018. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előélete mindenkinek van :D Írd le értelmesen, hogy mire gondolsz.
2018. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!