Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves gyereket elengednétek...

Egy éves gyereket elengednétek a nagyszülőkkel játszóházba?

Figyelt kérdés

Fél óra az út. A gyerek pontosan 13 hós, tudom, hogy itt többen hónapban számolják még.

A nagyszülőkkel hetente találkozik.

Amik miatt aggódom: a gyerek mostanában extra hisztis lett, pl. nem kapcsolgathatja a villanyt, tíz perc hiszti, és sokszor én sem tudom elterelni a figyelmét.

A nagyszüleivel amúgy elvan, de még sose voltak együtt sehol, csak náluk. Így elvinni még senki nem vitte.

Illetve kicsit zavaró, hogy a nagyszüleinek nem szokásuk engem tájékoztatni, se engedélyt kérni olyan dolgokra, ami nekem más gyerekével eszembe se jutna.

Nem rajongok az ötletért, de ez nem fő szempont. A fő szempont a gyerek, hogy neki jó legyen, jól érezze magát, minden rendben legyen vele.

Szóval így ti elengednétek?



2018. nov. 15. 07:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elengedtem ennyi idősen (is) a szüleimmel a gyerekeimet akár játszóházba, akár játszótérre, mert megbíztam/megbízom bennük. Ugyanolyan jól meg tudnak oldani mindent, mint az apja vagy én. Sőt, én azt tapasztalom, hogy a nagyszülőknek kevesebbet hisztiznek, és hamarabb abba is hagyják. Pedig náluk is vannak szabályok.
2018. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Simán elengedném. Az én gyerekem is sokkal jobban elvan a nagyszüleinél, és kevesebbet hisztizik, mint otthon.
2018. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán elengedem
2018. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb játszóházban ekkora gyereknek egyáltalán nincs mit csinálnia, a környéken egyetlen egyet tudok, ahol van egy rész ilyen kicsiknek is - tehát ezt előzetesen mindenképpen csekkold le. Egyébként elengedném persze, kivéve ha nem képesek vigyázni a gyerekre, de azt írtad volna.
2018. nov. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én elengedem egy éves kora óta a nagyszülőkkel. Ott is alszik néha. Másfél éves, imád velük lenni. Itthon kis hisztizsák, velük egy kisangyal. :D
2018. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen elengedném, nem is értem a kételyeidet, ha hisztizik majd hazahozzák.
2018. nov. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
A nagyszülőkre simán rabiznam9, csak azt nem értem, egy egy évesnek minek a játszóház?
2018. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor el kell kezdeni. Mi lehet a legrosszabb forgatókönyv? hogy befizetik a gyereket, az 5 perc múlva sírni, hisztizni, nyűglődni kezd és el kell jönni... ennél rosszabb nem igazán tud történni.
2018. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Mi az pontosan, amirol nem szoktak teged tajekoztatni?
2018. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Persze


A szüleim és anyósom is türelmesebbek mint én ( nekik nem nappnta kell ezekkel megküzdeniük


A 6 hetes kontrollra nem tudtam magammal vinni, mert 38 fok volt és épp elromlott a klímánk.


13:30-19;00 ig voltunk el ( lefejt tejet kapott)

Akkor is anyukámmal maradt.

2018. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!