Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a megoldás, ha nem marad...

Mi a megoldás, ha nem marad meg az etetőszékben?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom feszeng, nyűgös az etetőszékben/ölemben. Érthető. Most tanult meg mászni, menne felfedezni, unja a monoton kanalazást. Pedig engedem "pancsolni", ismerkedni az étel állagával, a kanál fogásával, még ha ez takarítással is jár. De egyáltalán nem marad meg. Mit tegyek, már kínomban a földön etetem, közben mászkál, majd visszajön a következő kanálért... :/ Nem helyes ez a módszer tudom, de örülök, ha eszik pár falatot. Kérlek adjatok tanácsot, hogyan lehetne valahogy lekötni evés közben?

2020. aug. 20. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nalunk a darabos etel kellokeppen lekoti.
2020. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: próbáltam. :(
2020. aug. 20. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hat akkor lehet, hogy csak szimplan nem ehes.
2020. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én módszerem sem helyes, de a kérdésedre válaszolva én adok neki valami érdekes játékot a kezébe. Nélküle sajnos nekem sem marad meg fél percnél tovább.
2020. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Azt ne csináld hogy mászás, játék kozben eteted, mert nem biztonságos es igy lesz "rossz evő" a gyerek, válogatós stb

.. Te sem futas kozben eszel gondolom, miert találod ezt jónak a gyereked esetében?


Tanácsom az, hogy üljetek le az asztalhoz ti is ebédhez pl és egyetek, az etetőszéket huzd oda, hagy nézze hogyan esztek. ÜLVE. Kozben jo hangulatú beszelgetes, hogy ne abba noljon fel, hogy az eves egy szükséges rossz, ami kötelező es minel hamarabb tul kell esni rajta, hanem jókedvű történés, a napi rutin resze. Mintát kell mutatni.

Gondolom te is menet kozben be kapsz par falatot, nem ulsz le normalisan enni.

2020. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Utolsóval értek egyet, legyen az evés családi dolog, hogy utánozzon titeket.
2020. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!