Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Érdemes drága, tapadókorongos,...

Érdemes drága, tapadókorongos, osztott szilikontányért venni? Nektek mi jött be?

Figyelt kérdés

Valamelyik nagy hozzátáplálásos oldalon láttam egy listát, milyen eszközöket javasolnak és ilyet is. De ezek úgy 4000 Ft-tól indulnak és nem ritka a 10.000 feletti ár sem. Ráadásul van külön mélytányér, lapostányér, osztott lapostányér, meg még hatszázféle, én elveszek a választékban. Mit érdemes megvenni, ti mit használtatok?


Az 1 éves gyermekem még nem kezdett tányért dobálni, de egy kerámiatányért már összetört azzal, hogy lehúzta az asztalról.



2022. jún. 20. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Csúszásmentes osztott lapostányér
Csúszásmentes, nem osztott lapostányér
Csúszásmentes tányérkészlet (többféle tányér)
Csúszásmentes mélytányér
Nem tapadó, osztott, műanyag lapostányér
Nem tapadó, sima műanyag tányér
Melegentartós tányér
Nem tapadó, törékeny tányér
Asztallap
Egyéb: leírom
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem vettünk semmit külön. Egy 2 mèly ès egy osztott lapostànyèrbòl àllò szettet kaptunk az első szülinapjàra, de elvoltunk anèlkül is. Pici gyümölcsöstàlakbòl evett addig, kb egyforma mèretű a szettben levű mèlyekkel, meg sima lapostànyèrbòl.
2022. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesek ezek, sima műanyag tányér is elég
2022. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Sima műanyag tányér. Még itt hallok először arról, hogy csúszásmentes is legyen.
2022. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima műanyag tányért használtunk.
2022. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kicsi, dobálózik, az etetőszék tálcájára kapja a falatkáit, vagy én etetem. Mikor már nem dobálja el a tányért, sima műanyag tányért kapott. Semmi extra benne.
2022. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk és szeretjük. De tényleg csak a dobálós korszakban van értelme és max 1-2 másodperc időt nyersz vele, mert nem hülyék a babák, tudják hogy kell felszedni. Én vennék megint, de tipikusan az a dolog, ami nélkül tökéletesen meg lehet lenni.
2022. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima kőegyszerű, mezei műanyag babatányér. Ha már biztos kézzel eszik, akkor jönnek a közös használatú családi tányérok. Istenem, hogy mikkel le nem tudják húzni a szülőket, mindig megdöbbenek.
2022. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6, igen, én is kinézem belőle, hogy azonnal felszedné, hiszen van ezeken egy kilógó nyelv, amit rögtön kiszúrna. Van itthon egy melamin gyerektányér, még az enyém volt, csak az meg annyira csúszós, és hangos, amikor leesik, meg nem tudja róla normálisan felszedni az ételt, mert lapos a pereme, szóval hajlok arra, hogy vennék valamit, szóval ha tudtok konkrét terméket ajánlani, azt köszönöm.
2022. jún. 21. 22:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Én olyat vettem ami 3 részre osztott, tök szeretem neki oda kipakolgatni. Legyen bpa mentes szilikon, de ezen kívül szerintem bármelyik jó. Azt hallottam már, hogy az olcsóbbak átveszik a mosogatógép szagát, mi egy picit jobb minőségűt vettünk és ezt nem tapasztalom. Anyukám most vett a pepcoban egyébként, ha gondolod próbáld ki azt, bejön-e nektek.
2022. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetektől kerámiatányért használtunk. Egyetlen egyet se dobott le. Ő amúgy nem dobált semmit soha.
2022. jún. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!