Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ajánlanátok nem túl drága,...

Ajánlanátok nem túl drága, dönthető támlájú etetőszéket 4 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Milyen szempontokra kell még figyelni? Nem akarom a hordozóba etetni, mert sokat mászkálunk autóval és nem akarom minden nap mosogatni a huzatát. :)
2015. máj. 13. 12:23
 1/5 Wiky93 ***** válasza:
Miért kéne mosogatni? Szerintem míg nem ül teljesen megteszi az autós hordozó, pihenőszék, babakocsi :) Lányom 5hós lesz hamarosan, még nem ül, van etetőszéke de ő eddig hordozóba meg babakocsiban evett :) nem kell mosogatni egyiket se :)
2015. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyiból gondoltam a mosogatást, hogy lánykám elég kis bohókós, alap járaton jár keze lába egyfolytában, és ez mondjuk majd egy kis répával megspékelve :) :) :)
2015. máj. 13. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat hidd el, hogy vannak olyan babak, akik utan takaritani kell minden nap a hordozot. En enyem nem varja turelmesen az etelt, hanem 2 kanal kozott teljesen beporog, meg aztan vannak balesetek is, pl ramtusszenti a sutotokot es nemcsak a hordozo lesz olyan, hanem az wgesz szoba. Ugyhogy en fekve etetem egyelore, kicsiket meg van emelve a feje
2015. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a brendonban vettük a touragoo etetőszéket. Háttámla dönthető, a huzata puha műanyag, egyszerűen áttörölhető. Az 20 ezer volt. hasonló minőségűt, tuti találsz olcsóbbat is.
2015. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Caretero etetoszek. 20.000 ft volt ujonnan a csepeli bababolt honlapjan rendeltuk. Dontheto a tamla es allithato a magassaga. Van alul tarolo kosarkaja.
2015. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!