Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bevált nektek a BLW módszer?

Bevált nektek a BLW módszer?

Figyelt kérdés
Tényleg jobb evő lett a gyermeketek, kevésbé válogatós?
2022. aug. 29. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de semmi köze nem volt a módszerhez.

A másik gyerekemmel is megpróbáltam és semmire nem mentem

2022. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én megprobaltam de abbahagytam. Maradt a pép. De ettől még másnál beválhat. Amúgy jó evő lett, 6 éves már .
2022. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk bevált, most 2,5 éves és gyakorlatilag mindent szeret, mindent megeszik, soha nem volt probléma az evéssel. (eltekintve attól, hoy kezdetben sokszor leesett ez-az a padlóra, de ez természetes)
2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagyon. De a fiam nagyon jó evő, szerintem a pürét is megette volna. Én viszont imádok főzni neki, és ő is imád falatozni. Én a blw-ben az együtt evést tartom a legjobbnak és, hogy nem kell külön püréket csinálni a babának. Szerintem érdemes kipróbálni, de csak megfelelő utánajárással.
2022. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem szimpatikus volt, viszont nem szerettem volna "vallásszerűen" ragaszkodni hozzá, és tiltani a pűréket, hiszen mi is eszünk főzeléket, meg krumplipürét például. Szóval én próbálhattam ezt is azt is :)
2022. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
5. Bocsi, nem vita, mert teljesen jól csináltad, de a blw nem tilt minden pürét. A főzelék, krumplipüre és hasonlók, szószok, kásák ugyanúgy a részei. Aki azt mondja, ilyeneket nem lehet adni a blw-ben, na az nem ismeri azt. :)
2022. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!