Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik bébiétel a legegészsége...

Melyik bébiétel a legegészségesebb, ami a legkevesebb mesterséges anyagot tartalmazza?

Figyelt kérdés
Tudom a házi a legjobb, de nincs mindig időm pepecselni vele. Ti mit szoktatok adni a babáknak?
2022. szept. 20. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Elolvasom mi van ráírva, és ha bio, és csak természetes alapanyagok vannak felsorolva, minusz só és cukor, akkor megveszem. DM-ben szoktam venni, ha veszek. Van philips avent bébi étel készítőnk, azzal igazán nem nagy pepecselés otthonit készíteni. Tudom ajánlani. Praktikus amíg külön főzöl a babának.
2022. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Amiben nincs hozzáadott cukor, és a gyerek hajlandó megenni.
2022. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ár-érték arányban talán az Univerek érik meg a legjobban most. A lányom a Hippet szereti a legjobban (de marha drága lett, szerintem is az a legfinomabb), de a Kecskemétit is szívesen megeszi. Ami nekünk nem jött be, az a Rossmann saját márkás volt, a gyümölcsösöknek valami furcsa utóíze volt, csak feltűnt, hogy nem akarja őket megenni, megkóstoltam, és éreztem rajta. Pedig az is jó árban van. Szomszéd kislány meg falja ezerrel, szóval ki kell tapasztalni. Minőségben olyan nagy különbséget nem érezni, talán a Kecskemétis gyümölcsösek kicsit hígabbak. Egyetértek az előttem szólókkal, olyat kell venni, amiben nincs hozzáadott cukor, vagy só.
2022. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig megnézem az összetevőket, nagyon kevés, amiben ne lenne pl. Rizskeményito. A dm babylove bio tűnt eddig a legjobbnak, mert többsége tényleg csak az van benne, ami rá van írva.
2022. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!