Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj, hogyha üveges bébiételt...

Baj, hogyha üveges bébiételt kap főleg?

Figyelt kérdés

Tényleg rosszabb, mintha én csinálnám?

Ezek ellenőrizve vannak, nem?

Mikor van ezekre ideje annak aki maga csinálja?


2023. márc. 25. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam volna de azt nem volt hajlandó megenni így üvegesen nött fel😄
2023. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Egy gyereknél meg lehet oldani a naponta/kétnaponta főzést a babának. Mikor még csak püréket evett, csak feltettem főni a zöldséget, és turmixoltam. 2 gyereknél már elhiszem, hogy nem könnyű. Bár fazékban elrotyog a zöldség vagy megsül a hús gyorsan, miközben csinálod te vagy a férjed az ebédet.
2023. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy semmi baja nem lesz az üzleti bébiételektől.
2023. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
De hogy lesz baja😅 a kedvencem mikor a tartósítószerekre hivatkoznak meg, hogy mik vannak benne bla bla 😅 azok szerintem sose néztek még bébi étel cimkét mert nincs bennük semmi ilyen. Sőt egy csomóba már cukor meg só se… ezeket egészen más eljárásokkal csinálják.
2023. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején csináltam, de a kisfiam letehetetlen baba volt. Ha letettem egy pillanatra, üvöltött, ordított, mint akit nyúznak. Egy idő után feladtam és vettem. Semmi baja nem lett tőlük, jobban is ette, mint a házit.
2023. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ebéd mindig babakaja. Valamilyen főétel (zöldség+hús). Én nem győzök ilyeneket csinálni neki. Ha éppen főzök magunknak, akkor igyekszem olyat, amiből már tudok neki is adni, így heti párszor megússzuk. De sosem tudom kiszámolni, hogy mikor kezdjem el főzni, sütni, párolni, hogy ebédre kész legyen, így meg mindig csak a stressz marad, hogy már nyűgös, de még nincs kész, ajj. Akkor odaadom neki másnap, de akkor már nem olyan gusztusos, szóval letojom. Szisszentek egy babakaját többnyire és kész. A többi kaja még azt mondom tök oké, mert gyümölcs, zab, gabonás pép, babapiskóta, keksz, ilyesmik mindig vannak itthon, csak össze kell dobálni és pépesíteni. Egy harmadik kaja meg mondjuk egy tejpép, vagy másmilyen gyümölcsös püré pillanatok alatt kész van szintén.

Én most a reggelivel küzdök már. Imádja a kenyeret, már falatkában eszi, de nem akarok mindig kenyerezni, meg babacsintázni és ötlettelen vagyok mindig, hogy mit adjak hozzá.

Egyébként csak azért nem adok több babakaját neki, mert rohadt drága, én meg skót vagyok. :D Inkább megcsinálom, ami gyorsan megy.

2023. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csak azt ette meg. Azt hittem sosem fog normális kaját enni , most meg 3 évesen a pörköltek és levesek a kedvenc ételei.
2023. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Semmivel sem rosszabbak, mint a boltokban kapható alapanyagok.
2023. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen reám, a nagyobbaknak valók nekem is bejönnek:-)


Ugyanaz van bennük mint amit otthon csinálnál. Csak azért vannak ellene sokan, mert drágább arányaiban, meg akkor ugye nem lehetne pózolni tökéletes anyaként.

2023. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányom csak azt ette, csinálhattam én neki bármit. Aztán 1 évesen leszokott róla, onnantól meg csak azt ette, amit mi.

A fiam teljesen más, ő inkább az itthon készített kaját szereti. Az üvegestől hányt is többször.

Nekem van egy olyan gépem, ami párol, aztán ha megfordítom, akkor turmixol.

Általában reggel gyorsan beledobom a zöldséget, vagy amit akarok, mert olyankor még elvan a fiam is. De általában úgy csinálom, hogy veszek egy nagyobb adag zöldséget, megpucolom, felkockázom, összerakom zacskóba, és lefagyasztom nyersen. 1 zacskó zöldségből 2 adag kaja lesz.

Eleinte készen fogyasztottam, de úgy nem volt jó mindegyik olvasztás után. Így most nyersen fagyasztom inkább.

2023. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!