Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ásványvízzel,babavízzel...

Milyen ásványvízzel,babavízzel lehet/ajánlott a tápszert bekeverni?Csapvízzel nem szeretném még formálva sem.

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 11:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Forralva
2023. máj. 1. 11:59
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jana vizet használunk most. De mi nem válogatunk, amilyet kapunk a boltban egyenlőre megfelelő. Nekünk csak fele részben tápszeres. Üdv, egy hónapos baba anyukája.a
2023. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

Bármilyen márkájú babavízzel lehet.

Bár szerintem a MŰANYAG palackban tárolt és a MIKRÓBAN melegített babavíz semmivel nem egészségesebb, mint a forralt csapvíz.

2023. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan a csapvíz minősége, használjatok szűrt vizet. A babavíz meg ásványvíz a legnagyobb átverés. Nem vagyok egy sötétzöld ember, de rémes nézni ahogy zsugorszám vedelik az ásványvizet műanyag palackból...
2023. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Víztisztítò kancsóbol (Brita)nyert vízből jó lehet?
2023. máj. 1. 12:55
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés az volt,hogy melyik babavízzel/ásványvízzel,nem pedig hogy "mit ajánlotok,babavíz vagy forralt víz?". Szövegértés ritkán megy itt látom. Az ilyen kérdéseknél nem releváns,hogy márpedig a műanyag palackban tárolt víz milyen hatással van az ökológiára és ez olyan személyektől,akik gondolom SOHA semmilyen formában,egy rendezvényen és sehol sem ittak egy db palackozott vizet az életük során(azt se tudják milyen ízű),nem voltak baráti összejövetelen,ahol kólát ittak (amit szintén műanyag dobozból öntenek ki),sem dobozos zacskós ételt,nem vesznek soha semmilyen olyan terméket a boltban,mindent otthon termelnek ki. Ha ez így van most meghajlok,ha pedig nem,akkor hagyjuk az álszent dumát.


Kérdező,segíteni nem tudok, többféle van különben. Minden helyen más a csapvíz minősége,míg itt nálunk nagyon jó,bátran adom babának is forralva,addig a szüleimnél falun botrány szűrés és minden ellenére is,rendszeresen hasmenésem van nekem is és a férjemnek is,ha ott vagyunk és abból iszok. Ki kell próbálni,megnézni.

2023. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg felnőtteknél is érdemes variálni az ásványvízeket, mert különböző fajtáknak különböző az ásványianyag tartalma. Mi is ásványvizet iszunk, én ugyanazt adom a babámnak, amit mi aktuálisan iszunk.
2023. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

6: de releváns, mert egyiket sem, mivel az átlagos minőségük nem jobb, mint az átlagos csapvíz az országban. A sima ásványvíz amúgy sem csíramentes, eleve forralni kell (hivatalosan), a babavíz meg horribilis áron van.


Azt meg ne hasonlítsuk már össze, hogy valaki elvisz egy kirándulásra egy palack vizet (bár nekünk évek óta kulacsaink vannak) vagy megoszlik egy üveg kólát ahhoz, hogy valahol nagyüzemben, indokolatlanul napi 3-5 üveg keletkezik...

2023. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Janát és Szentkirályit használtam a tápszerhez.
2023. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Nyolcas vagyok, akkor mondjuk úgy, hogy hatos is megnyugodjon, hogy bármelyiket lehet, pont ugyanolyan mind a saját márkástól a csilivili Szentkirályiig. Nagy ásványi tartalmút viszont lehetőleg ne, mert feleslegesen terheli a keringést és a vesét.
2023. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!