Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ásványvízzel,babavízzel...

Milyen ásványvízzel,babavízzel lehet/ajánlott a tápszert bekeverni?Csapvízzel nem szeretném még formálva sem.

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 11:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A brita kancsóval szűrt, forralt caapvíz tökéletes
2023. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Sima szentkirályit veszek, nem forralom, itt elég vacak a csapvíz.
2023. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8#-as. Én összehasonlítom,mert hányszor hallottam már ismerőstől,hogy hogy lenézi,aki palackozott vizet használ bármikor is,utána a saját szememmel láttam náluk,hogy igen is ott volt a dobozos kóla és társai. Tehát na. :D Mert ha igen kitermel mindent is,1x sem használ,én tényleg felnézek rá és elfogadom a tanácsát de miután ő is szennyezi a környezetet. Mint írtam amúgy én is csapvizet használok,de ettől még a környezetszennyezés sajnos ugyanúgy megy. De meg amúgy tényleg van hely,ahol szűrheted,akkor is botrány. Onnan én sem adnék.
2023. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6-os voltam amúgy. Egyébként nem rosszból.
2023. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki eddig írt.Sima Szentkirályi ásványvíz is jó lehet,ami nem kifejezetten babaknak van?
2023. máj. 1. 17:10
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az is babáknak valo de leszedték a kis baba képet róla mert jobb üzlet ha megvetetik az 1 literest babavíz néven.
2023. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
6# vagyok. Én is úgy tudom kérdező,hogy az ugyanaz összetételben,csak leszedték róla,hogy babáknak is jó. De azért nézd össze a kettőt,de én így hallottam.
2023. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Babyloveot szoktam venni ha megyünk valahova. Itthon forralom.
2023. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Én sem a kérdésre válaszolok, de kicsit olvass utána a műanyagnak, amiben tárolják a babavizet. Meleg hatására xeno-ösztrogének szabadulnak ki belőle, ami nem csak babáknak, felnőtt embereknek is káros (pl. az ösztrogéndominanciához is hozzájárul), így én babának semmiképpen nem adnék ilyet. Melegítésnek elég egy kamion, amit süt a nap.
2023. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Na igen de az ugye tudod,hogy a csapvízben a sok fogamzásgátló miatt iszonyat sok a hormon, mennyivel egészségesebb akkor a palackos víznél?
2023. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!