Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem fogyasztható a...

Miért nem fogyasztható a gabonapép 30 nap után?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem mikor vettem.

Mindig ránézek a lejáratra mielőtt adok valamit a babának vagy magunknak.

Akkor láttam, hogy felbontástól 28-30 napon belül használjam el.

De csak zabliszt van benne, tényleg ennyi idő alatt megromlik?

Kicsit sajnálom kidobni, majd vagy megpróbálom elhasználni a felnőtteknek, mert nem akarok ártani.

A kérdés inkább arra vonatkozik hogy megértsem. Én a sima liszteket is zacskó nélkül tárolom, így nem tudom mi volt a lejárata, addig használom míg van. Még sosem volt rossz.

Előre is köszi a felvilágosítást.


2023. jún. 6. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ötlet is jöhet hogy mire használjam fel.
2023. jún. 6. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak sűrítésre használom, sosem fogy el 1 hónap alatt. Nincs baja. Lezárva tárolom, nem éri pára, nem gondolnám, hogy megromlana így.
2023. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 babyboom567 ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs.
2023. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azèrt ìrjàk rà, hogy ha romlana a minősège, akkor ne a gyàrtó felelőssège legyen. Felszivhatja a vizet a levegőből, ha koszos kanàllal nyùlnak bele, akkor penèszedhet, stb.
2023. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Siman meg lehet enni, amìg az àllaga, ìze nem vàltozott meg. Ha az romlik, akkor egeszsèges felnőtt mèg eheti, gyerek es beteg màr ne.
2023. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!