Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit lehet adni a babának, ha...

Mit lehet adni a babának, ha már sokszor nem fogadja el a pürét, darabosat pedig igen?

Figyelt kérdés

9 hónapos múlt, jelenleg alul van kint teljesen két foga meg már bújik a felső kettő fogacska.

Kenyér belét és banánt adtam neki kis darabkákban. Nagyon élvezte, tetszett neki. Pürében is olykor hagytam kisebb darabokat, de az nem tetszett neki annyira, mint a kis falatkás evés.



2023. jún. 30. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a darabos érdekli mostmár, akkor bármit. Nem kell a pürét erőltetni. Amit ti esztek, az is jó neki (ha be van vezetve minden), felvágod olyan kicsi darabokra, hogy ne fulladjon meg tőle. Olyan erős az ínyük, meg tudja rágni.
2023. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már darabosat adni neki nyugodtan.
2023. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Most ez komoly kérdés?

Hat darabosat.

Én 6 honapisan mar darabosat adtam, mert a püretől ökölődtek. 9hónapisan mar nagyon nem is daraboltam, kapták egészben.

2023. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

8 hónaposan érdemes elkezdeni áttérni a darabos ételekre. Nem kell erőltetni a pürét, ha ő sem akarja.

A rágáshoz nem kell fog.

2023. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!