Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól adtatok darabosabb...

Mikortól adtatok darabosabb ételt a babának?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fokozatosan próbálkoztam 7-8 hónapos korától, de egyáltalán nem volt vevő rá, amíg nem volt alul és felül is foga, az pedig nála 1 éves kora után jött.
2017. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem mi 5 hónaposak vagyunk már van 2 foga de még most kezdtük a kóstolgatást
2017. jan. 22. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
8-9 honapos koruktol. Hat honapos korig eleg az anyatej, tapszer. Aztan jon a pure.
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Megvartuk a hozzataplalasra utalo erettseg jeleit, es onnantol, eleve blw-vel kezdtunk, igy mar kezdettol darabosat kapott (nagyon puhara fozott almat, edesburgonyat)
2017. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb 8 hónaposan adtam az első falatot (puhára párolt alma volt) de köpte ki.

1 hónappal később már szívesen ette, a saját szájába tette, továbbra is csak puha dolgokat, bár volt alul-felül foga ekkor de a nyelvével nyomkodta össze.

13 hónaposan tört át az első örlőfoga, ekkor kezdett rágni, de csak akkor mertem pl apró husit adni neki mire rendesen megnőttek neki, kisebb husidarabokat is elfogad kb 15 hónapos kora óta.

2017. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*egyébként 6 hónapos korban kezdtem a hozzátáplálást levekkel, pépes ételekkel.
2017. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
4-es, ha megvártuk volna a blw összes előfeltételének teljesülését, 13 hónaposan kapott volna először enni.
2017. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
En a kerdesre valaszoltam, bar ezzel a valaszommal mar offolok, minek torom magam, na mindegy. Nem azt kerdezte a kerdezo, hogy ki szerint mikor idealis elkezdeni.
2017. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!