Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás - milyen eszközö...

Hozzátáplálás - milyen eszközök kellenek?

Figyelt kérdés

Légyszi ne nézzetek hülyének, első gyermek!


Ma próbáltam neki baracklevet adni (sk készítve), nem kicsit lett káosz...



2012. szept. 23. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem csak botmixerem volt azon kívül amit minden nap használok, még üvegreszelő sem.
2012. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Turmix, gyümölcscentrifuga, almareszelő, citromfacsaró, pároló, a kicsinek kiskanál, tányérka, pohár. Persze ezek közül nem muszáj mindnek lennie, zöldségeket lehet főzni is és villával összetörni, persze géppel minden kényelmesebb és gyorsabb :)
2012. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van botmixerem, üvegreszelőm és gyümölcscentrifugám is. A babának van saját lábosa, amiben csak neki főzök, kiskanala, saját tányérja és pohara.
2012. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a tanulópohár is nagyon hasznos dolog
2012. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos Kisfiam csak anyatejes volt, 3 hete kezdtük a kóstolgatást (alma, barack, keksz, sárgarépa).

Nekünk csak turmixgép van, meg műanyag reszelő (nem tudtam üveget venni, de a feladatát ugyanúgy tökéletesen ellátja).

Műanyag kisányér, kiskanál, csőrös itatópohár (cumisüvegtől ökölődött). Egy pici lábas főzni.

Barackot én a reszelőn szoktam "lereszelni", mint az almát, nagyon szereti.

Szerintem felesleges annyi drága gépet megvenni.

2012. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, botmixer itthon volt, az üvegreszelő elég olcsó, a gyümölcscentrifuga 6900.- volt újonnan, és szerintem később is hasznos lesz, amikor nem kell dobozos üdítőket és teákat vennem.
2012. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!