Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek a babája 1 éves kor...

Akinek a babája 1 éves kor körül is még csak teljesen pépeset volt hajlandó enni, mikor változott a helyzet?

Figyelt kérdés
Mi volt az, amit először elfogadott nem teljesen pépesen?
2013. júl. 8. 16:37
 1/2 Hanyatka ***** válasza:

1 évesen még a 8 hónaposoknak való bébikajáktól is öklendezett (kivéve a pufit)vagy ha csak a krumplit villával törtem meg...,de azóta eltelt 2 hónap és szépen lassan haladunk :),már lassan mident csak villával török meg,sőt van olyan is,hogy a husit is elfogadja,ha nincs teljesen pépesítve.Ma rágcsált el magától egy cikk almát.

Minden nap bróbálkoztam darabosabban adni,1-2 kanállal,azután többel elfogadotta, a többit utána pépesítettem és egyszercsak már elfogyott egy egész adag is!

2013. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nem marad így. Türelem! Nekem segített, hogy az etetőszéket az ebédlőasztalhoz toltam, és velem ette az ebédet, így látta mit eszek. Egy idő után inkább az enyémet kérte, amit késsel feldaraboltam és megette szépen. Az is segített, hogy kijöttek a rágófogai (elég későn), mert harapni tud az elsőkkel, de rágni nem.
2013. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!