Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha elkezdem etetni pl. reszelt...

Ha elkezdem etetni pl. reszelt almával+keksszel, mikortól számítva eszik meg egy adagot? Addigra nem fogja megunni ugyanazt az ízt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
most majd jön mindenki hogy jajj igy meg úgy,de én őszinte leszek.nem kanalazgattam napról napra.úgy voltam vele,ha ízlik neki,egye.persze nem zabáltattam be rögtön.és lám semmi baja.ha ízlik neki,akkor adhadsz neki negyen aztán fél adagot is.semmi baja nem lesz tőle.gondolom ha már
2013. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most majd jön mindenki hogy jajj igy meg úgy,de én őszinte leszek.nem kanalazgattam napról napra.úgy voltam vele,ha ízlik neki,egye.persze nem zabáltattam be rögtön.és lám semmi baja.ha ízlik neki,akkor adhadsz neki negyen aztán fél adagot is.semmi baja nem lesz tőle.gondolom ha már adsz neki kekszet,akkor egy pár hete hozzátáplálod
2013. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Pont az a baj, hogy egy-két kanálkánál nem eszik többet egyszerre, elkezd beszélgetni, tekeregni, nem érdekli tovább, közben pedig éhes. A tápszert ugyanis megeszi utána. Vagy próbálkozzak mással? Igaz, még csak két napja etetem ezzel.
2013. okt. 19. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld az almát keksz nélkül,csak magában.Ha az már megy(az enyém sem ette keksszel)én babapiskótát reszeltem bele.Nekünk az nagyon bejött :)
2013. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, abból sem evett meg 1-2 kanálkánál többet. Talán nem annyira jön be neki az alma.
2013. okt. 19. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom nem ette meg az almát, barackot adtam neki, na azt nagyon ette!

Próbáld azzal, nem kötelező almával kezdeni!

2013. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!