Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Meddig kell a meggy-cseresznye...

Meddig kell a meggy-cseresznye héját lehúzni a babának?

Figyelt kérdés
olyan macerás..arra gondoltam,ha megfőzném,-és úgy turmixolnám,akkor jobb lenne..
2014. márc. 7. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sosem húztam le a meggy héját,és semmi baja a babámnak.Cseresznyét viszont még nem kapott az eléggé puffaszt.9hós amúgy.
2014. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

???????

jesszusom ...

majd a szőlőnek is leszeded a héját?????


nem kell egyiknek sem és a cseresznye nem puffaszt !


ha főződ elveszik a vitamin tartalma és a tápértékéből is veszíteni fog nem beszélve az izéről....

2014. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt mondta a védőnő-hidd el,nem unalmamban csináltam.köszi a válaszokat
2014. márc. 7. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg kell hogy védjem a kérdezőt ,mert valóban így "tanítják" hogy le kell húzni a héját. Én sosem tettem ennek ellenére. Első voltam.
2014. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2# vok


3 gyerekem van de soha egyiknek sem húztam le és ezt soha nem is mondta nekem senki sem .......

pedig túl vagyunk vagy 5-7 védőnőn......

és 3 gyerekorvoson ...

és Pesten lakunk ....

2014. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

:D

Sose hámoztam.

2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mi is pesten vagyunk-nem ettől függ szerintem.mindenki máshogy tanulta-és adja tovább
2014. márc. 8. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire kórosan nem kel védeni mindentől ,ha éhes megeszi magostul.
2014. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom.Mennyi idős a gyereked?Szerintem nem feltétlen kell lehúzni a héját.De nem lesz baja tőle,ha maggal megeszi.
2014. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj-hát nem védem kórosan-csak úgy csinálom,ahogy a védőnő tanácsolta,mivel én nem ezt tanultam.magostól azért nem adnám
2014. márc. 17. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!