Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tojássárgája bevezetésnél...

Tojássárgája bevezetésnél egészet adtatok a babának, vagy? és ha mondjuk csak 1 kanállal eszik az akkor már azt jelenti be van vezetve?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
és baj lehet abból, ha majdnem 9 hónaposan eszik csak először tojit :)?
2015. jan. 30. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom higy tojás sárgáját 10 hos kortól lehet.. :)
2015. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tojit ne egyen!! Tojást ( sárgáját) 10 hós kortól adható. És igen először csak felet adj neki.
2015. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi


egy rakás helyen 8 hót írt


azt hittem úgy van mint a gluténnél, hogy nagyon nem ajánlatos vele elcsúszni..

2015. jan. 30. 19:37
 5/7 anonim válasza:
45%

régen a kuty se foglalkozott ilyen f...ságokkal mégis minden gyerek felnőtt. azt kell adni a gyereknek amit jóízűen megeszik! (Természetesen normális ételre gondolok nem arra, hogy nyomj egy oldalast a kezébe.)

Falra tudtam volna mászni mikor nővérem terhessége alatt semmi K betűs zöldségből vagy gyümölcsből nem lehetett sütni és főzni mert ő azt olvasta....


Úramsíristenem!

2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
K betüs ételeket szoptatás alatt kerülendő csak mert hasfàjàst okozhat a babànak. Én az elején nem ettem viszont 5 hós a fiam és semmi baja nem lett hogy egynap 2 is káposztàtt ettem.
2015. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hónál vezettem be, mert 4 hótól kezdtük. Ha csak 6 hónál kezdted, akkor 9-10 hónapnál sem vagy elkésve (de szerintem egyébként sem lennél.)


Én egy egész sárgáját (főtt tojásból kiszedve) kevertem ki joghurttal és azt kapta kiflidarabokkal. Nálunk ez volt a bevezetés. Utána borsófőzelékbe kapott tükörtojás helyett, de csak a sárgáját sütöttem ki, a fehérjét leszedtem róla. stb.

2015. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!