Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mennyi tejterméket adtok...

Ti mennyi tejterméket adtok egy nap (ha egyáltalán minden nap kap) 10 hó körüli babának?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos a fiam, még szopizik este és éjjel, illetve ha jön a foga, akkor napközben is kétszer minimum. Nem tudom ez milyen mennyiség lehet, sosem mértem. Napközben egy kis pohár kefírt kap, vagy natúr joghurtot. A gyümölcsöset nem eszi meg. A túrót még nem próbáltuk. Szóval nálunk ennyi. Előfordulhat, hogy kevés...
2015. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiam is 10 honapos, o tapszeres. Reggelire 250 ml tapszert eszik, tozoraira tapszerbol keszitek tejberizst, koleskasat, gabonapepet gyomolccsel, uzsonarra kap kb 200 ml cserpes joghurtot turoval, gyumolccsel, vacsorara pedig kb 300 gr tejpepet. Nem tudom, ez sok e igy, vagy idealis, de szereti a tejtermeket. Minden nap kb 200 gr a joghurt, meg kis marek turo. Kivancsi vvagyok masoknal h van:)
2015. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az én lányom egy hónapja eszik joghurtot (túrót) de mindig csak egy-két teáskanálnyit rakok a gyümölcsébe...ezek szerint emelhetném a mennyiséget?

ezen kívül eszik napi 10-20 gr húst, szopizik reggel, este, éjjel és délután 4-kor (ez szerintem max 300-400 ml lehet mert nagyon kevés már a tejem) meg újabban este adok neki 100 ml tápszert

2015. ápr. 26. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti 2X egy pici túró. Joghurtot nem eszi meg, a kefírt sem. Anyatejes, a héten volt 10 hónapos.
2015. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!