Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nekem feltűnt, hogy aki kövér...

Nekem feltűnt, hogy aki kövér gyerek volt, felnőttként is az. Tehát oda kell figyelni a kisgyerek "vonalaira" is?

Figyelt kérdés
óvodatársaim, isolatársaim, stb, a kamaszkorban sokan yyúltak ugyan, vékonyság volt jellemző, de eltelik pár 10 év, és mindenki úgy néz ki alkatra, mint amilyen kicsiként volt..
2015. máj. 10. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fene tudja. Volt egy duci osztálytársam, kifejezetten vékony nő lett belőle.


A férjem a lányáról mutatott gyerekkori képeket, NAGYON kövér kislány volt. Most 45 kg lehet, már 20 elmúlt. Kamaszként szép lassan vékonyodott felnőttkoráig.


Igaz, hogy volt egy általános iskolás osztálytársam, aki husis kisfiú volt. Most harmincas férfiként végképp vágósúlyban van.


De itt vagyok én magam: etióp menekült kinézetem volt gyerekkoromban. Beütött a kamaszkor, elkezdtem hízni. Kövér nem lettem, de a 155 cm-es magasságomhoz az 50 kg nem annyira nagyon kevés.

2015. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Mert a genetika nem valtozik. ;)
2015. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

30-40 évesen üt vissza az "óvodás pókhas" ahogy látom..


nem tudom rágjam e magam a dolgon ...

2015. máj. 10. 23:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenki változik én kb általános iskoláig nagyon vékony voltam onnan elkezdtem hízni nagyon dagadt lettem majd olyan 11 osztálytól kicsit kiigazodott rajtam a súly most már csak a hasam nagy az arcomon nem látszik hogy kövér vagyok.
2015. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt máshogy írnám...amelyik gyerek ovis vagy kisiskolás korától sportol és ezáltal atletikus alkat annak kisebb nagyobb megszakításokkal de felnőtt korában is igénye van a mozgásra így nagyobb az esély hogy nem fog elhízni.
2015. máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes figyelni a vonalaira, mert a zsírsejtek száma most alakul ki, és ez nem csak genetika.
2015. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én meg pont nem ezt látom a környezetemben! :)

Anyu 8 éves koromig kergetett a kajával, nagyon sovány voltam. Aztán mégsem lettem az. Ill. de, de nagyon kemény diétát, és sportot kell tartanom hozzá.

A fiam most 3 éves, és vékony, pedig nem lesz az, ha a genetikájából indulunk ki. Sem a férjem, sem az én családomra nem igazán jellemző a karcsúság.

2015. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én is forfitva vettem észre ezt. a szomszéd kislány majd el gurult, mostmeg nagyon vékony, igy 35 éves korára, pedig nem sportol és nem is esznek hu, de egészségesen.

én nagyon vékony gyerek voltam, majd szépen elkezdtem 13 éves korom korul kerekedni. ahhoz, hogy ne hizzak és ne legyek ujbol -120 kg, napi kétorát kell edzenem...és el kellett felejtenem a kenyeret, tésztát, szaftos husokat, tejfolt..suteményeket..cukros lottyoket.

2015. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A vonalaira nem kell odafigyelni, pláne diétáztatni. Szimplán csak nem kell zabáltatni, nem kell, hogy mindig legyen a kezében csokika, cukorka, stb.
2015. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van benne némi igazság, de ez azért nem ilyen egyszerű.

Nálam pl. pont az ellenkezője igaz, mert iszonyú vékony voltam gyerekként, meg kb. 25 éves koromig mindent ehettem és hiába éltem gyorskaján és kólán, mégsem volt rajtam egy gramm háj sem, még a nulla mozgás ellenére sem!

26 évesen szültem, azóta meg egy folyamatos harc az életem a kilókkal. Konkrétan egy hónap alatt észrevétlenül tudok hízni 3-4 kilót úgy, hogy viszonylag egészségesen eszem max. 2000 kalóriát, míg ugyanennyi fogyáshoz heteket kell szenvednem salátán élve...

2015. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!