Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az etetőszékről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Egy ilyen etetöszéket max 1 évig használ a gyerek.


Mi Stokke etetöszéket vettünk (de van több más fa szék is), mert úgy gondoltuk, hogy jó sokáig tudja használni, és még felnött is tud rajta ülni.


Most 5 éves a nagy, de mindig azon ül. Mikor pici volt és stabilon ült akkor tettük bele(kb 10 hósan), akkor volt hozzá egy bébi rész. majd mikor már feltudott egyedül mászni kb 2 évesen akkor levettük a baba részt, és rendesen ült rajta. Az ö magassága, lehet állítani a magsságot. èn a konyhában sámilnak is használom. Férjem sokszor azon ebédel.

Nem bántam meg, hoyg mindkét gyereknek ezt vettünk.

2015. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ronda, instabilnak tűnik és nem lehet jól kihasznalni. Nekünk is fa etetoszekunk volt, a kisasztal-kisszekke szetszedheto, azt még ovodaskent is használtuk játszó asztalnak
2015. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ilyesmi válaszokat kapok. Olyat szeretnék, ami olcsó, de sokáig kitart (ha lesz több gyerekünk, nekik is jó legyen). De ezek szerint a kettő nem megy együtt.

Köszi a válaszokat!

2015. nov. 10. 22:01
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem nem túl bizalomgerjesztő ez a vékony csőváz, az üléshuzat mintha nem lenne alátámasztva, csak a vázra van feszítve? Ez nem biztos, hogy kibír több gyereket. Az első válaszoló által dícsért Stokke tényleg nagyon szuper, praktikus, de valószínűsítem, hogy nem a te pénztárcádhoz szabták az árát. Én a 20-25eFt-os műanyag etetőszék kategóriát javaslom neked, bár a huzatuk nem bír ki több gyereket szakadások nélkül, a székek váza sokkal masszívabb, szinte elnyűhetetlen. És mindig van hozzájuk biztonsági öv, ami viszont nem minden fa etetőszéknél van. Ügyesebb babák simán ki tudnak mászni, ha nincsenek bekötve. Ja, és ezeket a székeket lehet használni a gyerek 2 éves koráig is akár.
2015. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tűnik valami strapabírónak. Ha több gyereknél is szeretnéd használni akkor ezt semmikép ne vedd meg.A műagyag húzatósak nagyon gatyik könnyen kirepednek elszakadnak. A bekötő csat az ilyen olcsóknál nagyon merev ami könnyen eltörik. Nekünk ez a fajta van. Linkelem. Nagyon szép és jó könnyen tisztán tartható. Bőrszerű huzat van rajta ami nem reped ki egykönnyen.


[link]


Nem olcsó de ez kiszolgál akár 5-6 gyereket is. Nem muszáj ujjat venned belőle. Nézd meg a jófogáson az új ár feléért árulnak szép állapotúakat.

2015. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!