Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a jobb egy négy hónapos...

Melyik a jobb egy négy hónapos csecsemőnek?

Figyelt kérdés
Anyatejjel táplálom! Hétfőn tölti a 4. hónapot! De kb 3 hete minden bap kap 90ml kamilla teát 1 nagyobb kiskanálnyi cukorral! Édes ize van! Szereti és meg is issza! Van hogy egyszerre issza meg van amikor részletekbe! Igény szerint szopizik születése óta! A kamilla tea a kaki gondok miatt került bevezetésre! Orvos-védőnô tanácsára! Meg is lett az eredmény 3-4 naponta van kakis pelus! Előtte 10-12 naponta volt.. Persze vtunk uh.n stb semmi baja! Felhasználja az anyatej 100%át a szervezete! Na de már 4 hós szerintetek melyik a jobb? Maradjon a kamilla tea cukorral vagy adjak neki öszi lét? Meg is vettem 200ml is kis üveges baba ital! Vagy még várjak vele?
2016. máj. 13. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

10-es, te még nem hallottál róla, hogy székrekedésre CUKROS kamillateát javasolnak???

Gondolom azért adta neki cukrosan a kérdező.

2016. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Snorri ***** válasza:
Szerintem sem jó folyamatosan a cukros kamillatea. De lehet, hogy önmagában a folyadék is sokat segítene. Sima babatea? Vagy lehetne vegyesen. Babatea, néha kis hígított gyümölcslé, és ha 2-3 napig nincs kaki, akkor kamillatea. Egyébként a hozzátáplálás sokszor tényleg megoldja ezt a gondot. Elhiszem, hogy nem akarod szenvedni hagyni, 10-12 nap nagyon sok. Szerintem egy hét is. Én max 3 napot várnék.
2016. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11: nem azzal van a baj hogy alkalmi jelleggel tökmindegy mennyi cukorral kamilla teát ad.

igen, javasolják székrekedésre, EGYSZER-EGYSZER.


az összes kommentelő direkt kihangsúlyozza hogy HOSSZÚTÁVON nem ajánlja a kamilla teát - és egyébként a cukros löttyöket sem..

2016. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

igazuk van a többieknek. félreérthetted az orvost, kamilla teát csak is kúraszerűen szabad adni, folyamatosan tilos!

a kamilla nagyon szárít, kiszárítja a beleket. egyébként is nem maga a kamilla a hashajtó, hiszen cukor nélkül épp székletfogó. na de ha tovább adod, akkor nem fog használni és székrekedése lesz.


szóval nem kérdés, kamilla teának mennie kell. én laevolac szirupot adtam neki éhgyomorra és 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.

2016. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehat adtal mar neki Laevolacot, glicerines kupot, Biogaiat, Espumisan cseppeket, massziroztad, tornaztattad es utana jott csak a kamillatea? Ha nem igy van, akkor eloszor azokat. Nekunk azt mondtak egyebkent az ugyeleten, hogy cukros tea meg homerozes nem javasolt ma mar, vannak erre keszitmenyek.
2016. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"Kamilla szárítja a beleket"

Könnyesre röhögtem magam,köszönöm :D !!!!

(Ezt az egetverő butaságot,jesszus..)

2016. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!