Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ezt mikortól adtátok a babának?

Ezt mikortól adtátok a babának?

Figyelt kérdés

[link]


Egyrészt merem remélni, evidens, hogy a kérdès azoknak szól, akik adták, másrészt tudok olvasni, látom, mi van ráírva, engem az èrdekel, mások mikor kezdték el adni.

(Sőt, egyéb kötekedést megelőzve, már betöltötte a 4 hónapot, ès mèg nem kapott :D)



2017. jan. 9. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb 5 hónaposan.

4 hósan kezdtem a kóstoltatást. Mire pár gyümölcsöt zöldséget bevezettem, volt kb 5-5,5 hónapos.

Nem ezzel kezdtem, ez inkább uzsonna volt gyümölccsel. Szóval adtam volna korábban is, de a gyümölcsökkel akkartam kezdeni, így "elment azzal az idő".

2017. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hósan adtam neki tejpépet.

5 öt már betöltötte mikor elkezdtem a ht-t. Nekem vacsira ( akkor már tápszer helyett) ajánlotta a dr-nőnk. A lányom szerette a pépeket.

2017. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyet adtam. De amúgy ht kezdete után kb 1,5-2 hónappal. Uzsira kapta, hàtha jobbam alszik éjszaka. Nem jött be, de mivel imádott enni, ezért hagytam. :)
2017. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Na pont emiatt gondolkodtam rajta, és ezt is meg akartam kérdezni. De ezek szerint akkor ilyen téren nem sokat ért :)


Eddig reszelt alma levèt kapta mèg csak, jövő hónapban gondoltam eljutni ide, de majd meglátjuk akkor.

(Hó vègén lesz 5 hónapos.)

2017. jan. 9. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
6 ho utan ha elfogadja. Az enyem 8 hosan fogadta el, es ket honapig szerette.
2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt adtam 5 hónaposan, de csak egy kanálnyi adagot. Én azzal a céllal adtam, hogy szokja a kanalas evést. 6 hónaposan kezdtem az ízek bevezetését.
2017. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Valakinek bevàlt. De a cicista fiam nem hatotta meg. Mondjuk azóta sem alszik végig éjszaka, pedig màr egy éves. Inni felkel. Viszont õ baromi jó evō gyerek, lehet nàla ezért nem vàlt be. Még most is adok tejpépet neki néha uzsira.
2017. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 es vok. Én is azért adtam este h majd jobban alszik, de nem 😑

Mindenesetre egy próbát megér, van akinek bejön. A milupa jó éjszakát-ot adtam

2017. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!