Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos gyermeketeknek,...

7 hónapos gyermeketeknek, hogy néz ki egy napi étrendje?

Figyelt kérdés
4,5 hónaposan elkezdtük a hozzátálást. Tízórai, ebéd, uzsonna kiváltva. Reggeli, vacsi tejcsi. Érdekelne, hogy kinek hogy alakul a napi étkezés, milyen mennyiséget eszik a gyermeketek. Vacsit van aki kiváltja, vagy kiváltotta ennyi idősen? Ha igen, mivel? Köszönöm a válaszokat előre is!

2017. jan. 13. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposan SEMMI nem volt kiváltva, tízóraira kóstolgatott.
2017. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom azok véleményét és döntését akik 6 hónapos korig kizárólag szoptatnak! De olyan nők válaszaira lennék elsősorban kíváncsi, akik 4-5 hónaposan elkezdték a hozzátáplálást.
2017. jan. 13. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos korától tápszeres volt. Se ez nem volt az én döntésem, se az, hogy mikor "váltok ki" egy étkezést... Egyébként 10 hónaposan volt hajlandó egy teljes adagot megenni.
2017. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem 8 hónapos a kisfiam én nem váltottam ki nekem még van, hogy délután is kap ha azt szeretném h aludjon.

Szerintem még nem kell kiváltani én van hogy vacsora előtt egy órával adok neki valamilyen tejpépet de nekem még igényli is nagyon hogy megkapja az esti tápszer adagját. Azon szokott elaludni.

2017. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!