Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 8 hónapos kortól adható...

A 8 hónapos kortól adható bébiételeket már akkor adtátok mikor volt foga a gyereknek? Illetve kenyeret elcsipgetve mikor kezdtétek adni?

Figyelt kérdés
Az én fiamnak még csak egy foga van így félek ilyesmit adni neki. A bébiételeket pedig csak bekapja és nyeli rögtön így pláne emiatt sem merem.
2019. jún. 26. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 8 hónapos még egy foga sincs, de simán adok neki darabos ételeket. Párolt brokkolit, babakekszet is szokott rágcsálni. Az ínyével megoldja. A püréket egyébként ő is csak nyeli.
2019. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lanyom és nincs még egy foga sem. 7 hónapos kora óta rágcsál babakekszet vagy kenyeret. (persze figyelem) Egy hónapja csak darabosat hajlandó enni pürét egyáltalán nem. Azt is legtöbbször úgy hogy elé teszem és az újjával veszi be.
2019. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kint volt az első 2 foga, 8 hónaposan 8 volt neki... nem pépesítettem akkor már. Kenyeret, kiflit simán a kezébe adtam 5-6 hónaposan is.
2019. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És nem féltek hogy nagyobb darabot leharap belőle?
2019. jún. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!